Тендер: Запчастини до транспортних засобів
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваВиконавчий комітет Дрогобицької міської ради Львівської області
Код26307196
Веб-сайтhttps://drohobych-rada.gov.ua/
АдресаУкраїна, 82100, Львівська область, місто Дрогобич, ПЛ. РИНОК будинок 1
Main contact person
NameІрина Копач
Phone+380971627412
E-maileconomicrada1@gmail.com
URLhttps://drohobych-rada.gov.ua/
Items list
8| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | LA464 Фільтр салону WP2064Code ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 02 черв 2026 | Україна, 82100, Львівська область, м. Дрогобич, площа Ринок, буд. 1 |
2 | LX4492 Фільтр повітряний С28035Code ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 02 черв 2026 | Україна, 82100, Львівська область, м. Дрогобич, площа Ринок, буд. 1 |
3 | ОС205 ФільтрCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 02 черв 2026 | Україна, 82100, Львівська область, м. Дрогобич, площа Ринок, буд. 1 |
4 | Гальмівні накладки задні RS1209.02 REMSACode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 02 черв 2026 | Україна, 82100, Львівська область, м. Дрогобич, площа Ринок, буд. 1 |
5 | Гальмівні диски задні RS61779.00 REMSACode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 2 штука | To 02 черв 2026 | Україна, 82100, Львівська область, м. Дрогобич, площа Ринок, буд. 1 |
6 | Фільтр коробка акпп 014 037 0005/SCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 02 черв 2026 | Україна, 82100, Львівська область, м. Дрогобич, площа Ринок, буд. 1 |
7 | Прокладка КППCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 02 черв 2026 | Україна, 82100, Львівська область, м. Дрогобич, площа Ринок, буд. 1 |
8 | Пробка акп 220849Code ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 02 черв 2026 | Україна, 82100, Львівська область, м. Дрогобич, площа Ринок, буд. 1 |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 13 травня 2026 12:03:21 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-05-13-005357-a
ID Prozorrod3065ec3dca34245bce7f9482763c191
Expected value10 410 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-05-12-017085-a
DK 021:2015 code34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
КУШНІР РОСТИСЛАВ ІВАНОВИЧ | переможець | 10 410,00 грнexcl. VAT |
Завершена
Published
13 трав at 12:02Last changes
13 трав at 12:03Expected value
10 410.00UAH excl. VAT