Тендер: Голка діаметр: 0.7 (22G), довжина: 25 мм., стерильна, безпечна голка, з візуальною камерою таклапаном безпеки, кількість проб крові: одна; Голки для забору крові; Шприц інсуліновий U-100, 1мл, з інтегрованою голкою 29G; Скарифікатор звичайний, спис
Bid submission
until 23 трав. 08:00
Qualification
Pending
Reviewed
Pending
Procurer information
Main contact person
Items list
4| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Голка діаметр: 0.7 (22G), довжина: 25 мм., стерильна, безпечна голка, з візуальною камерою таклапаном безпеки, кількість проб крові: однаCode ДК021: 33141300-3 Приладдя для венепункції та забору кровіProfile: 100000-33140000-803628-425746299Category: Голки для забору крові Participant requirements | 500 штука | To 10 черв 2026 | Україна, 44401, Волинська область, Стара Вижівка, Незалежності 56 В |
2 | Голки для забору кровіCode ДК021: 33141300-3 Приладдя для венепункції та забору кровіCategory: Голки для забору крові Participant requirements | 1 000 штука | To 10 черв 2026 | Україна, 44401, Волинська область, Стара Вижівка, Незалежності 56 В |
3 | Шприц інсуліновий U-100, 1мл, з інтегрованою голкою 29GCode ДК021: 33141300-3 Приладдя для венепункції та забору кровіProfile: 483199-33141300-904320-42574629Category: Шприци інсулінові Participant requirements | 300 штука | To 10 черв 2026 | Україна, 44401, Волинська область, Стара Вижівка, Незалежності 56 В |
4 | Скарифікатор звичайний, списCode ДК021: 33141300-3 Приладдя для венепункції та забору кровіProfile: 100010-33140000-373737-42574629Category: Ланцети (скарифікатори) Participant requirements | 2 000 штука | To 10 черв 2026 | Україна, 44401, Волинська область, Стара Вижівка, Незалежності 56 В |
Tender documents
2| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Проєкт договору 3314 – копія.docx | Проект договору | Tender | 20 травня 2026 18:12:42 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 20 травня 2026 18:13:31 | View |
Participant requirements
2| # | Requirement |
|---|---|
1 | Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкційExpand Description:Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран Legal grounds:822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION 822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION 822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції" Creation date20.05.2026 18:12 StatusАктивна ValueYes Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Creation date20.05.2026 18:12 StatusАктивна ValueYes Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран Creation date20.05.2026 18:12 StatusАктивна ValueYes |
2 | Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договоромExpand Description:Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду Legal grounds:822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків Creation date20.05.2026 18:12 StatusАктивна ValueYes При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків Creation date20.05.2026 18:12 StatusАктивна ValueYes |
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 20 (робочі) |
Delivery terms
1| № | Delivery condition | Type | Delivery amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договору | Одноразова поставка | 100% | 5 (робочі) |
About procurement
Proposals
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
ТОВ "ВОК - Медіка Груп" | дійсна | 7 971,50 грнincl. VAT Unit price |