Тендер: Послуга з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля FORD Transit IN: WF0XXXTTFXCG24611
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваВійськова частина А2896
Код00046657
АдресаУкраїна
Main contact person
Name
Items list
1| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуга з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля FORD Transit IN: WF0XXXTTFXCG24611 Code ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга74 090 UAH без ПДВ | From 20 трав 2026
To 26 трав 2026 | Україна |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 20 травня 2026 20:32:04 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-05-20-014635-a
ID Prozorro54fe3783473e4fd9a0a27fb4bc5ea5c7
Expected value74 090 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryпослуги
Condition of applicationПідпункт 4 пункту 13
JustificationЗакупівля здійснюється на підставі підпункту 1 пункту 9 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, а саме Придбання державними замовниками товарів і послуг оборонного призначення, інших товарів і послуг для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони, вартість яких дорівнює або перевищує 200 тис. гривень, робіт оборонного призначення та робіт для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у разі, коли їх вартість дорівнює або перевищує 1,5 млн. гривень (крім закупівлі товарів, робіт і послуг оборонного призначення, що становлять державну таємницю, закупівлі озброєння, військової і спеціальної техніки, боєприпасів та їх складових частин та послуг із розроблення, ремонту, модернізації озброєння, військової і спеціальної техніки, боєприпасів та їх складових частин, закупівлі товарів, робіт і послуг для будівництва військових інженерно-технічних, фортифікаційних споруд, поточного ремонту та експлуатаційного утримання пошкоджених автомобільних доріг на територіях активних бойових дій та територіях, які розташовані на відстані не більше 40 кілометрів від таких територій або від тимчасово окупованих територій, що використовуються для потреб Збройних Сил), без проведення закупівель в електронній системі закупівель допускається, зокрема, за наявності однієї з обставин, передбачених пунктом 13 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178.
пп. 4 п. 13 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
Оборонний постачальник | переможець | 74 090,00 грнexcl. VAT |
Завершена
Published
20 трав at 20:31Last changes
20 трав at 20:32Expected value
74 090.00UAH excl. VAT