Bid submission
until 27 трав. 00:00
Qualification
until 27 трав. 15:50
Reviewed
Pending
Procurer information
Main contact person
Items list
2| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Дизельне паливоCode ДК021: 09130000-9 Нафта і дистилятиCategory: Дизельне паливо Participant requirements | 4 000 літр | To 31 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
2 | БензинCode ДК021: 09130000-9 Нафта і дистилятиCategory: Бензин Participant requirements | 1 000 літр | To 31 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Tender documents
2| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Проєкт договору купівлі-продажу товарів.docx | Проект договору | Tender | 22 травня 2026 15:06:08 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 22 травня 2026 15:06:25 | View |
Participant requirements
2| # | Requirement | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкційExpand Description:Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран Legal grounds:822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION 822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION 822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції" Creation date22.05.2026 15:06 StatusАктивна ValueYes Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Creation date22.05.2026 15:06 StatusАктивна ValueYes Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран Creation date22.05.2026 15:06 StatusАктивна ValueYes | ||||||
2 | Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договоромExpand Description:Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду Legal grounds:822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків Creation date22.05.2026 15:06 StatusАктивна ValueYes При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків Creation date22.05.2026 15:06 StatusАктивна ValueYes
|
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруDescription: Покупець зобов’язується повністю оплатити вартість переданого у його власність (поставленого) Товару протягом 7 (семи) календарних днів з моменту підписання сторонами видаткової накладної на переданий у власність (поставлений) Товар, шляхом перерахування грошових коштів на банківський поточний рахунок Продавця, вказаний в цьому Договорі. | Пiсляоплата | 100% | 7 (календарні) |
Delivery terms
1| № | Delivery condition | Type | Delivery amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | подання заявкиDescription: Поставка (передача) Товару здійснюється партіями, відповідно до замовленого обсягу, протягом 1 (одного) робочого дня з дати усної заявки Покупця. Видача Товару зі зберігання здійснюється на АЗС (автозаправні станції) згідно переліку АЗС (Додаток №1 до Договору). Продавець підписанням цього Договору гарантує наявність розгалуженої мережі АЗС, на яких Покупець матиме можливість користуватися Товаром на території м. Київ та Київської області. При цьому одна АЗС Продавця має бути розташована на відстані не більше 6 км. від адреси Покупця: с. Новосілки, вул. Озерна, 20. | Повторювана поставка | 100% | 1 (робочі) |
About procurement
Proposals
Participants
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
ТОВ "ВЄНТУС РЕСУРС" | переможець | 400 080,00 грнincl. VAT |