Тендер: Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваПівденний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
Код38351628
АдресаУкраїна, 65023, Одеська область, м. Одеса, вул. Кіри Муратової, 6
Main contact person
NameЮлія Чулакова
Phone+380487630083
E-mailyuliia.chulakova@legalaid.od.ua
Items list
8| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення № 002-120000786 від 21.05.2025 року на стадії провадження - ЗЗCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 01 черв 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 25000, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Шульгиних, 4 |
2 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення № 002-120001650 від 29.09.2025 року на стадії провадження - С2Code ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 01 черв 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 25000, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. В. Пермська, 2 |
3 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення № 002-120002095 від 20.12.2024 року на стадії провадження - АЗCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 01 черв 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 25009, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Габдрахманова, 1а |
4 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення № 002-120000033 від 08.01.2025 року на стадії провадження - ДРCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 01 черв 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 25000, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Куроп'ятникова, 50б |
5 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення № 002-120001525 від 12.09.2024 року на стадії провадження - ДРCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 01 черв 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 25000, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5а (к) |
6 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення №000 - 0001579 від 17.08.2022 року на стадії провадження - ДРCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 01 черв 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 25000, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5а (к) |
7 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення № 002-120000537 від 08.04.2025 року на стадії провадження - С1Code ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 01 черв 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 25009, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Габдрахманова, 7 |
8 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення № 002-120002048 від 08.12.2025 року на стадії провадження - ЗЗCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 01 черв 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 25000, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Вокзальна, 58 |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 01 червня 2026 14:55:22 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-06-01-008317-a
ID Prozorro9f8edae0174a4853a0aa53709c4c973d
Expected value30 080.55 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryпослуги
Plan identifierUA-P-2026-05-25-014539-a
DK 021:2015 code79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
адвокат Токар Альона Григорівна | переможець | 30 080,55 грнexcl. VAT |
Завершена
Published
1 черв at 14:54Last changes
1 черв at 14:55Expected value
30 080.55UAH excl. VAT