Тендер: Послуги з управління побутовими відходами по вул. Охтирський Шлях, 16 А (навчальний корпус).
Закупівля без використання електронної системи
Information
Collapse all
Procurer information
НазваПолтавський професійний ліцей
Код02546698
АдресаУкраїна, 36015, Полтавська область, м. Полтава, вул. Охтирський Шлях 16А
Main contact person
NameПономаренко Анжела Анварівна
Phone+380501512853
E-mailprozorro-ppl@ukr.net
Items list
1
No.
Name
Quantity
Delivery
Delivery address
1
Послуги з управління побутовими відходами по вул. Охтирський Шлях, 16 А (навчальний корпус) .Code ДК021: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
1 послуга13 064.99 UAH з ПДВ
From 01 черв 2026
To 31 груд 2026
Україна, Відповідно до документації
Tender documents
1
Latest edition
#
Name
Document type
Related to
Published
1
sign.p7s
Signed
Файл підпису закупівлі
Tender
16 червня 2026 20:34:50
View
About procurement
IDUA-2026-06-16-014357-a
ID Prozorro7e7c3773fd994e41bd872ed76c2638d9
Expected value13 064.99 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryпослуги
Plan identifierUA-P-2026-06-16-017435-a
DK 021:2015 code90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям