Тендер: Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваПівденний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
Код38351628
АдресаУкраїна, 65023, Одеська область, м. Одеса, вул. Кіри Муратової, 6
Main contact person
NameОлександр Корецький
Phone+380487260305
E-mailoleksandr.koretskyi@legalaid.od.ua
Items list
7| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення № 1761 від 18.07.2025 року на стадії провадження - Ц/С1Code ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 19 черв 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 68600, Одеська область, м. Ізмаїл, пр-т Незалежності, 70 |
2 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення № 002-150005847 від 30.10.2025 року на стадії провадження - С2Code ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 19 черв 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 68600, Одеська область, м. Ізмаїл, пр-т Незалежності, 70 |
3 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення № 2-15-2026-002248 від 28.04.2026 року на стадії провадження - ДРCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 19 черв 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 65000, Одеська область, м Ізмаїл, вул Михайлівська 27 |
4 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення № 2-15-2026-002280 від 29.04.2026 року на стадії провадження - ДРCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 19 черв 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 65000, Одеська область, м Ізмаїл, вул Михайлівська 27 |
5 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення № 2-15-2026-000300 від 21.01.2026 року на стадії провадження - ДРCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 19 черв 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 68601, Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Михайлівська, 27 |
6 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення № 2805 від 07.11.2025 року на стадії провадження - Ц/С1Code ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 19 черв 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 65000, Одеська область, м Ізмаїл, вул Михайлівська 27 |
7 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення № 2-15-2026-002035 від 16.04.2026 року на стадії провадження - АЗCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 19 черв 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 65000, Одеська область, м Ізмаїл, вул Михайлівська 27 |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 19 червня 2026 11:36:08 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-06-19-004792-a
ID Prozorro05e95d31b76f4890ac9d6c8b674bfb8d
Expected value15 907.01 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryпослуги
Plan identifierUA-P-2026-06-18-015724-a
DK 021:2015 code79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
ЧЕРНЕНКО ХРИСТИНА МИХАЙЛІВНА | переможець | 15 907,01 грнexcl. VAT |
Завершена
Published
19 черв at 11:35Last changes
19 черв at 11:36Expected value
15 907.01UAH excl. VAT