Тендер: ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (огірки свіжі, польові, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247; помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246; кабачки свіжі, першого товарного сорту, довжина 7-26 см; капуста цвітна свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 3280; перець солодкий , свіжий, ДСТУ 2659) для закладів дошкільної освіти Франківського району м. Львова
Bid submission
until 24 черв. 00:00
Qualification
until 24 черв. 11:20
Reviewed
Pending
Procurer information
Main contact person
Items list
5| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Огірки свіжі, польові, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247Code ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 903149-03220000-724516-40996564Category: Огірки свіжі Participant requirements | 1 530 кілограм | To 04 вер 2026 | Україна, 79000, Львівська область, м.Львів, ЗДО № 3, м. Львів, вул. Коновальця, 124, ЗДО № 18, м. Львів, вул. Гіпсова, 36б, ЗДО № 33, м. Львів, вул. В.Великого, 13а, ЗДО № 42, м. Львів, вул. Сміливих, 26, ЗДО № 48, м. Львів, вул. Метрологічна, 16, ЗДО № 69, м. Львів, вул. Наукова, 8а, ЗДО № 93, м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 94, ЗДО № 125, м. Львів, вул. Героїв УПА, 41, ЗДО № 128, м. Львів, вул. Кондукторська, 18, ЗДО № 129, м. Львів, вул. Є.Коновальця, 79, ЗДО № 131, м. Львів, вул. Антоновича, 109а, ЗДО № 135, м. Львів, вул. Героїв Майдану,8а, ЗДО № 159, м. Львів, вул. Пулюя, 7. |
2 | Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246Code ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 407914-03220000-407900-40996564Category: Помідори (томати) свіжі Participant requirements | 1 540 кілограм | To 04 вер 2026 | Україна, 79000, Львівська область, м.Львів, ЗДО № 3, м. Львів, вул. Коновальця, 124, ЗДО № 18, м. Львів, вул. Гіпсова, 36б, ЗДО № 33, м. Львів, вул. В.Великого, 13а, ЗДО № 42, м. Львів, вул. Сміливих, 26, ЗДО № 48, м. Львів, вул. Метрологічна, 16, ЗДО № 69, м. Львів, вул. Наукова, 8а, ЗДО № 93, м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 94, ЗДО № 125, м. Львів, вул. Героїв УПА, 41, ЗДО № 128, м. Львів, вул. Кондукторська, 18, ЗДО № 129, м. Львів, вул. Є.Коновальця, 79, ЗДО № 131, м. Львів, вул. Антоновича, 109а, ЗДО № 135, м. Львів, вул. Героїв Майдану,8а, ЗДО № 159, м. Львів, вул. Пулюя, 7. |
3 | Кабачки свіжі, першого товарного сорту, довжина 7-26 смCode ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 390814-03220000-390800-40996564Category: Кабачки свіжі Participant requirements | 940 кілограм | To 04 вер 2026 | Україна, 79000, Львівська область, м.Львів, ЗДО № 3, м. Львів, вул. Коновальця, 124, ЗДО № 18, м. Львів, вул. Гіпсова, 36б, ЗДО № 33, м. Львів, вул. В.Великого, 13а, ЗДО № 42, м. Львів, вул. Сміливих, 26, ЗДО № 48, м. Львів, вул. Метрологічна, 16, ЗДО № 69, м. Львів, вул. Наукова, 8а, ЗДО № 93, м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 94, ЗДО № 125, м. Львів, вул. Героїв УПА, 41, ЗДО № 128, м. Львів, вул. Кондукторська, 18, ЗДО № 129, м. Львів, вул. Є.Коновальця, 79, ЗДО № 131, м. Львів, вул. Антоновича, 109а, ЗДО № 135, м. Львів, вул. Героїв Майдану,8а, ЗДО № 159, м. Львів, вул. Пулюя, 7. |
4 | Капуста цвітна свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 3280Code ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 667240-03220000-667230-40996564Category: Капуста цвітна свіжа Participant requirements | 450 кілограм | To 04 вер 2026 | Україна, 79000, Львівська область, м.Львів, ЗДО № 3, м. Львів, вул. Коновальця, 124, ЗДО № 18, м. Львів, вул. Гіпсова, 36б, ЗДО № 33, м. Львів, вул. В.Великого, 13а, ЗДО № 42, м. Львів, вул. Сміливих, 26, ЗДО № 48, м. Львів, вул. Метрологічна, 16, ЗДО № 69, м. Львів, вул. Наукова, 8а, ЗДО № 93, м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 94, ЗДО № 125, м. Львів, вул. Героїв УПА, 41, ЗДО № 128, м. Львів, вул. Кондукторська, 18, ЗДО № 129, м. Львів, вул. Є.Коновальця, 79, ЗДО № 131, м. Львів, вул. Антоновича, 109а, ЗДО № 135, м. Львів, вул. Героїв Майдану,8а, ЗДО № 159, м. Львів, вул. Пулюя, 7. |
5 | Перець солодкий свіжий, округлої форми, ДСТУ 2659Code ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиProfile: 981211-03220000-981200-40996564Category: Перець солодкий свіжий Participant requirements | 300 кілограм | To 04 вер 2026 | Україна, 79000, Львівська область, м.Львів, ЗДО № 3, м. Львів, вул. Коновальця, 124, ЗДО № 18, м. Львів, вул. Гіпсова, 36б, ЗДО № 33, м. Львів, вул. В.Великого, 13а, ЗДО № 42, м. Львів, вул. Сміливих, 26, ЗДО № 48, м. Львів, вул. Метрологічна, 16, ЗДО № 69, м. Львів, вул. Наукова, 8а, ЗДО № 93, м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 94, ЗДО № 125, м. Львів, вул. Героїв УПА, 41, ЗДО № 128, м. Львів, вул. Кондукторська, 18, ЗДО № 129, м. Львів, вул. Є.Коновальця, 79, ЗДО № 131, м. Львів, вул. Антоновича, 109а, ЗДО № 135, м. Львів, вул. Героїв Майдану,8а, ЗДО № 159, м. Львів, вул. Пулюя, 7. |
Tender documents
2| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Проект договору Ф 2026 (5) (1).docx | Проект договору | Tender | 19 червня 2026 15:44:44 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 19 червня 2026 15:47:14 | View |
Participant requirements
2| # | Requirement |
|---|---|
1 | Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкційExpand Description:Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран Legal grounds:822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION 822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION 822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції" Creation date19.06.2026 15:44 StatusАктивна ValueYes Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Creation date19.06.2026 15:44 StatusАктивна ValueYes Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран Creation date19.06.2026 15:44 StatusАктивна ValueYes |
2 | Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договоромExpand Description:Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду Legal grounds:822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків Creation date19.06.2026 15:44 StatusАктивна ValueYes При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків Creation date19.06.2026 15:44 StatusАктивна ValueYes |
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруDescription: Розрахунок за поставлену партію Товару здійснюється в розмірі 100 % упродовж 20 (двадцяти) робочих днів з дати поставки Товару на адресу Замовника на підставі наданого оригіналу видаткової накладної та рахунку на Товар. | Пiсляоплата | 100% | 20 (робочі) |
Delivery terms
1| № | Delivery condition | Type | Delivery amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | подання заявкиDescription: Поставка Товару здійснюється окремими партіями згідно з заявкою Замовника з 7:00 год. до 9.00 год. у робочі дні тижня (1-3 рази на тиждень). Замовник може передбачити у заявці/замовленні, що поставка товару може здійснюватись щоденно чи за фактичної потреби Замовника. Постачальник зобов’язується дотримуватися термінів та графіку поставки товару, визначених в заявці/замовленні. Обсяг кожної партії визначається Замовником залежно від фактичної потреби. Партією Товару за Договором вважається поставка Товару в обсязі, що визначений за кожною окремою заявкою Замовника. | Повторювана поставка | 100% | 1 (робочі) |
About procurement
Proposals
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОП-БІЗНЕС-УКРАЇНА" | дійсна | 325 801,20 грнincl. VAT Unit price |
Participants
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОП-БІЗНЕС-УКРАЇНА" | переможець | 325 801,20 грнincl. VAT |