Тендер: Приладдя для образотворчого мистецтва
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваДержавна організація "Івано-Франківський національний академічний драматичний театр імені Івана Франка"
Код02225447
Веб-сайтhttp://dramteatr.if.ua/
АдресаУкраїна, 76018, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, буд. 42
Main contact person
NameВіта Стефурак
Phone+380959395099
E-mailvita.st@ukr.net
URLhttp://dramteatr.if.ua/
Items list
16| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Папка для креслення А4 10 аркушів (200г/м2) AmberGraphic в п/п пакеті ПК4310Е
Code ДК021: 37823000-3 Пергаментний папір та інші паперові вироби | 2 штука | To 30 черв 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м.івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42 |
2 | Папір акварельний SANTI, А4, 12 арк., 200г/м2, пакет
Code ДК021: 37823000-3 Пергаментний папір та інші паперові вироби | 1 штука | To 30 черв 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м.івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42 |
3 | Папір для рисунку та креслення, пакет, А4(21*29,7см 20арк,дрібне зерно 200г/м
Code ДК021: 37823000-3 Пергаментний папір та інші паперові вироби | 1 штука | To 30 черв 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м.івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42 |
4 | Папір для акварелі 10 шт 300г/м
Code ДК021: 37823000-3 Пергаментний папір та інші паперові вироби | 1 штука | To 30 черв 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м.івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42 |
5 | Папір для змішаних технік 20ар. 240г/мCode ДК021: 37823000-3 Пергаментний папір та інші паперові вироби | 1 штука | To 30 черв 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м.івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42 |
6 | Олівці акварельні 24 шт метал пенал Marco
Code ДК021: 37822100-7 Кольорові олівці | 1 штука | To 30 черв 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м.івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42 |
7 | Олівці графітові 12шт. (2H-9B) шестигранні, в метал.пеналі Chroma,8015-12TN,ТМ"Marco"
Code ДК021: 37822100-7 Кольорові олівці | 1 штука | To 30 черв 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м.івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42 |
8 | Тримач-подовжувач олівця 12,5 см дер
Code ДК021: 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва | 1 штука | To 30 черв 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м.івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42 |
9 | Олівці графітові 8В шестигранні,Raffine,7000DM-12CB,ТМ"Marco"
Code ДК021: 37822100-7 Кольорові олівці | 10 штука | To 30 черв 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м.івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42 |
10 | Пензлик овал нейлон Art Master №02
Code ДК021: 37821000-9 Пензлі для малювання | 2 штука | To 30 черв 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м.івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42 |
11 | Пензлик овал нейлон Art Master №03Code ДК021: 37821000-9 Пензлі для малювання | 2 штука | To 30 черв 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м.івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42 |
12 | Пензлик овал нейлон Art Master №06шт
Code ДК021: 37821000-9 Пензлі для малювання | 1 штука | To 30 черв 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м.івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42 |
13 | Пензлик овал нейлон Art Master №07
Code ДК021: 37821000-9 Пензлі для малювання | 2 штука | To 30 черв 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м.івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42 |
14 | Пензлик овал нейлон Art Master №10
Code ДК021: 37821000-9 Пензлі для малювання | 1 штука | To 30 черв 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м.івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42 |
15 | Пензлик нейлон плоский Art Master №16
Code ДК021: 37821000-9 Пензлі для малювання | 1 штука | To 30 черв 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м.івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42 |
16 | Набір інструментів для пастелі, 2 мастихіна+20 насадок, D.K.ART & CRAFT
Code ДК021: 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва | 1 штука | To 30 черв 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, м.івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42 |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 23 червня 2026 14:58:53 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-06-23-009586-a
ID Prozorro81daf6f00b9543f3837dcffec930ea07
Expected value1 659.6 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-06-23-011744-a
DK 021:2015 code37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
ЛАЗАР НАТАЛІЯ ОСТАПІВНА | переможець | 1 659,60 грнexcl. VAT |
Завершена
Published
23 черв at 14:55Last changes
23 черв at 14:58Expected value
1 659.60UAH excl. VAT