АдресаУкраїна, 17005, Чернігівська область, с.Часнівці, вул.Братів Гжицьких, 1
Main contact person
NameОльга Гламазда
Phone+380680678030
E-mailkozpanst2@gmail.com
URLhttp://gpkozelec.cg.gov.ua
Items list
1
No.
Name
Quantity
Delivery
Delivery address
1
Cуміш сухофруктів зі сливами, ДСТУ 2435, ДСТУ 8494Code ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіProfile: 000621-15330000-998780-40996564Category: Cуміш сухофруктів
Participant requirements
1 140 кілограм
From 29 черв 2026
To 31 груд 2026
Україна, 17005, Чернігівська область, с.Часнівці, вул.Братів Гжицьких, 1
Tender documents
2
Latest edition
#
Name
Document type
Related to
Published
1
Проект договору.docx
Проект договору
Tender
23 червня 2026 16:28:00
View
2
sign.p7s
Signed
Файл підпису закупівлі
Tender
23 червня 2026 16:30:07
View
Participant requirements
2
#
Requirement
1
Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
Expand
Description:
Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
Creation date23.06.2026 16:28
StatusАктивна
ValueYes
Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
Creation date23.06.2026 16:28
StatusАктивна
ValueYes
Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
Creation date23.06.2026 16:28
StatusАктивна
ValueYes
2
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
Expand
Description:
Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
Creation date23.06.2026 16:28
StatusАктивна
ValueYes
При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
Creation date23.06.2026 16:28
StatusАктивна
ValueYes
Payment terms
1
№
Payment condition
Payment type
Payment amount
Period (days)
1
поставка товару
Пiсляоплата
100%
20 (календарні)
Delivery terms
1
№
Delivery condition
Type
Delivery amount
Period (days)
1
підписання договору
Повторювана поставка
100%
15 (календарні)
About procurement
IDUA-2026-06-23-012575-a
ID Prozorrocdb066262ba149a6b07b1ad692d9a7a2
Expected value114 000 UAH
Procurement procedure typeЗапит (ціни) пропозицій
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-06-23-015181-a
DK 021:2015 code15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Proposals
Participant
Status
Price
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СПАРТА 2015»