Тендер: Конструкційні матеріали
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваКОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " БАРИШІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" БАРИШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Код01994379
АдресаУкраїна, 07501, Київська область, смт Баришівка , вул. Київський шлях, буд. 126
Main contact person
NameОКСАНА ШЕВЧЕНКО
Phone+380677231770
E-mailbartender441@ukr.net
Items list
14| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Комплект для бачка унітазаCode ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 07501, Київська область, Баришівка, вул. Київський шлях,126 |
2 | Кнопка 16АCode ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 07501, Київська область, Баришівка, вул. Київський шлях,126 |
3 | КріпленняCode ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 1 пачка | To 31 груд 2026 | Україна, 07501, Київська область, Баришівка, вул. Київський шлях,126 |
4 | Саморіз 6х10Code ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 10 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 07501, Київська область, Баришівка, вул. Київський шлях,126 |
5 | Наружний боксCode ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 07501, Київська область, Баришівка, вул. Київський шлях,126 |
6 | Свердло кераміраCode ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 07501, Київська область, Баришівка, вул. Київський шлях,126 |
7 | КронаCode ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 07501, Київська область, Баришівка, вул. Київський шлях,126 |
8 | КронаCode ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 07501, Київська область, Баришівка, вул. Київський шлях,126 |
9 | ГофраCode ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 2 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 07501, Київська область, Баришівка, вул. Київський шлях,126 |
10 | Круг відрізнийCode ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 2 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 07501, Київська область, Баришівка, вул. Київський шлях,126 |
11 | СтяжкаCode ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 25 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 07501, Київська область, Баришівка, вул. Київський шлях,126 |
12 | Кран буксаCode ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 07501, Київська область, Баришівка, вул. Київський шлях,126 |
13 | Піна монтажнаCode ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 2 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 07501, Київська область, Баришівка, вул. Київський шлях,126 |
14 | АнкерCode ДК021: 44110000-4 Конструкційні матеріали | 9 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 07501, Київська область, Баришівка, вул. Київський шлях,126 |
Tender documents
2Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Лист пояснення щодо кінцевих бенефіціарних власників для фізичної особи - підприємця.docx | Not specified | Tender | 29 червня 2026 13:08:42 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 29 червня 2026 13:09:18 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-06-29-005237-a
ID Prozorroe2dc529b1e324fbfbbb80c08c08ce9f7
Expected value2 169 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-06-29-003381-a
DK 021:2015 code44110000-4 Конструкційні матеріали
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
Горобей Олексій Олександрович | переможець | 2 169,00 грнexcl. VAT |
Завершена
Published
29 черв at 13:08Last changes
29 черв at 13:09Expected value
2 169.00UAH excl. VAT