Тендер: Бензин; Дизельне паливо
Bid submission
until 4 лип. 00:00
Qualification
until 6 лип. 08:28
Reviewed
Pending
Procurer information
Main contact person
Items list
2| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | БензинCode ДК021: 09130000-9 Нафта і дистилятиCategory: Бензин Participant requirements | 500 літр | To 31 груд 2026 | Україна, 57303, Миколаївська область, м. Снігурівка, заклади та установи замовника |
2 | Дизельне паливоCode ДК021: 09130000-9 Нафта і дистилятиCategory: Дизельне паливо Participant requirements | 3 700 літр | To 31 груд 2026 | Україна, 57303, Миколаївська область, м. Снігурівка, заклади та установи замовника |
Tender documents
2| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Проект договору ПАЛИВО ЗЦП.doc | Проект договору | Tender | 01 липня 2026 17:12:24 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 01 липня 2026 17:13:09 | View |
Participant requirements
2| # | Requirement |
|---|---|
1 | Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкційExpand Description:Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран Legal grounds:822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION 822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION 822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції" Creation date01.07.2026 17:12 StatusАктивна ValueYes Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Creation date01.07.2026 17:12 StatusАктивна ValueYes Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран Creation date01.07.2026 17:12 StatusАктивна ValueYes |
2 | Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договоромExpand Description:Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду Legal grounds:822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків Creation date01.07.2026 17:12 StatusАктивна ValueYes При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків Creation date01.07.2026 17:12 StatusАктивна ValueYes |
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруDescription: Покупець здійснює оплату за Товар шляхом перерахування коштів у розмірі 100% вартості Товару впродовж 10 (десяти) робочих днів з дати отримання Товару та передачі його на безоплатне відповідальне зберігання Постачальнику. Оплата здійснюється на підставі підписаних Сторонами видаткової накладної, акту приймання-передачі паливо-мастильних матеріалів на безоплатне відповідальне зберігання за формою та рахунку на оплату, які Постачальник надає Покупцю одночасно з Паливними картками. | Пiсляоплата | 100% | 10 (робочі) |
Delivery terms
1| № | Delivery condition | Type | Delivery amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруDescription: Строк поставки Товару – впродовж 2 (двох) робочих днів з дня підписання Сторонами Договору. | Повторювана поставка | 100% | 2 (робочі) |
About procurement
Proposals
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРНАФТА-ПОСТАЧ" | дійсна | 244 335,00 грнexcl. VAT Unit price | |
Приватне підприємство «Укрпалетсистем» | дійсна | 244 882,50 грнexcl. VAT Unit price | |
ТОВ "КВОРУМ-НАФТА" | дійсна | 249 400,00 грнexcl. VAT Unit price | |
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОРІОН НАВІТЕК" | дійсна | 257 030,00 грнexcl. VAT Unit price |
Participants
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРНАФТА-ПОСТАЧ" | переможець | 244 335,00 грнexcl. VAT |