Тендер: Канцелярські товари
Bid submission
until 6 лип. 11:00
Qualification
until 8 лип. 09:54
Reviewed
Pending
Procurer information
Main contact person
Items list
7| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Папка-реєстратор, А4, 50 мм, арочна, картон/поліпропілен, двостороння, від 2 ммCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеProfile: 7f1ca0da4c014e98817d76e507b6c5b9Category: Папки-реєстратори Participant requirements | 20 штука | To 20 лип 2026 | Україна, Київська область |
2 | Папка-реєстратор, А4, 70/75 мм, арочна, картон/поліпропілен, двостороння, від 2 ммCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеProfile: 1750628b89e84ca29b7d6b03d88aef78Category: Папки-реєстратори Participant requirements | 50 штука | To 20 лип 2026 | Україна, Київська область |
3 | Файли для документів А4/А4+, PP 40 мкм, глянець прозорий, 100 штCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеProfile: 82788543222046eeabfc0f487b654630Category: Файли для документів Participant requirements | 3 пачка | To 20 лип 2026 | Україна, Київська область |
4 | Конверти поштові C5 (162х229 мм), СКЛ, 0+0 білий офсет 80 г/м²Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеProfile: 759328-30190000-213159-40996564Category: Конверти поштові Participant requirements | 500 штука | To 20 лип 2026 | Україна, Київська область |
5 | Конверти поштові C6 (114x162 мм), СКЛ, 0+0 білий офсет 75 г/м²Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеProfile: 759330-30190000-213159-40996564Category: Конверти поштові Participant requirements | 100 штука | To 20 лип 2026 | Україна, Київська область |
6 | Паперові блоки для нотаток проклеєні, від 55 г/м2, 75х75мм, 400-450 шт.Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеProfile: fe9e10a1c0724ec9b0f7c0ddb6fff02fCategory: Паперові блоки для нотаток Participant requirements | 20 пачка | To 20 лип 2026 | Україна, Київська область |
7 | Закладки-стікери, 12х45х125мм., прапорці, пластик 5 кольорівCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеProfile: d0933a65a3c14dd59d22d86f78d9a587Category: Закладки Participant requirements | 25 пачка | To 20 лип 2026 | Україна, Київська область |
Tender documents
2| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Проект договору_товари.docx | Проект договору | Tender | 01 липня 2026 17:41:27 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 01 липня 2026 17:42:52 | View |
Participant requirements
2| # | Requirement |
|---|---|
1 | Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкційExpand Description:Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран Legal grounds:822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION 822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION 822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції" Creation date01.07.2026 17:41 StatusАктивна ValueYes Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Creation date01.07.2026 17:41 StatusАктивна ValueYes Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран Creation date01.07.2026 17:41 StatusАктивна ValueYes |
2 | Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договоромExpand Description:Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду Legal grounds:822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків Creation date01.07.2026 17:41 StatusАктивна ValueYes При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків Creation date01.07.2026 17:41 StatusАктивна ValueYes |
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 10 (календарні) |
Delivery terms
1| № | Delivery condition | Type | Delivery amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договору | Одноразова поставка | 100% | 20 (календарні) |
About procurement
Proposals
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
ТОВ "СЕРВІС-ІМПЕРІАЛ" | дійсна | 4 587,75 грнexcl. VAT Unit price | |
ФОП "ФЕДОРОВ ОЛЕКСАНДР ГЕННАДІЙОВИЧ" | дійсна | 5 713,00 грнexcl. VAT Unit price | |
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДИРЕКТ ОФІС СЕРВІС" | дійсна | 5 795,50 грнexcl. VAT Unit price | |
ТОВ "АГАТ ІМПЕКС" | дійсна | 6 040,00 грнexcl. VAT Unit price | |
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТВК РЕСТОГРУП" | дійсна | 6 370,00 грнexcl. VAT Unit price | |
ТОВ "ТЕХНОЮГ" | дійсна | 6 370,75 грнexcl. VAT Unit price | |
ТОВ "АСТЕОН" | дійсна | 6 742,14 грнexcl. VAT Unit price |
Participants
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
ТОВ "СЕРВІС-ІМПЕРІАЛ" | переможець | 4 587,75 грнexcl. VAT |