Тендер: Калібрувальні тест-смужки для напівавтоматичного якісного аналізу сечі на 15 параметрів в READER 300 від 25 шт; Тести-набори для роботи на аналізаторах: кількісний імунофлуоресцентний тест для визначення глікозильованого гемоглобіну (HbA1c), формат тест-касета, матеріал дослідження: цільна кров, сумісний з аналізатором BK120; Тести-набори для роботи на аналізаторах: кількісний імунофлуоресцентний тест для визначення TG, загального холестерину (TC), HDL та LDL, формат тест-касета, матеріал: сироватка/плазма/цільна кров, сумісний з BK120; Тести-набори для роботи на аналізаторах: кількісний імунофлуоресцентний тест для визначення креатиніну (Crea) та мікроальбуміну (mAlb), формат тест-касета, матеріал дослідження сеча, сумісний з аналізатором BK120; Тести швидкі біохімічних показників сечі, Аналіт білок.(тест-смужка); Тести-набори для роботи на аналізаторах
Bid submission
until 8 лип. 11:00
Qualification
Pending
Reviewed
Pending
Cancellations
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Протокол відміна 70.PDF | Not specified | Tender | 06 липня 2026 11:00:43 | View |
2 | sign.p7s Signed | Not specified | Tender | 06 липня 2026 11:01:40 | View |
Procurer information
Main contact person
Items list
6| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Калібрувальні тест-смужки для напівавтоматичного якісного аналізу сечі на 15 параметрів в READER 300 від 25 штCode ДК021: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняProfile: 457776-33120000-327562-425746299Category: Тести швидкі біохімічних показників сечі Participant requirements | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 14034, Чернігівська область, Чернігів, проспект Михайла Грушевського 168Б |
2 | Тести-набори для роботи на аналізаторах: кількісний імунофлуоресцентний тест для визначення глікозильованого гемоглобіну (HbA1c), формат тест-касета, матеріал дослідження: цільна кров, сумісний з аналізатором BK120Code ДК021: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняProfile: 100115-33120000-101601-42574629Category: Тести-набори для роботи на аналізаторах Participant requirements | 600 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 14034, Чернігівська область, Чернігів, проспект Михайла Грушевського 168Б |
3 | Тести-набори для роботи на аналізаторах: кількісний імунофлуоресцентний тест для визначення TG, загального холестерину (TC), HDL та LDL, формат тест-касета, матеріал: сироватка/плазма/цільна кров, сумісний з BK120Code ДК021: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняProfile: 100148-33120000-101601-42574629Category: Тести-набори для роботи на аналізаторах Participant requirements | 600 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 14034, Чернігівська область, Чернігів, проспект Михайла Грушевського 168Б |
4 | Тести-набори для роботи на аналізаторах: кількісний імунофлуоресцентний тест для визначення креатиніну (Crea) та мікроальбуміну (mAlb), формат тест-касета, матеріал дослідження сеча, сумісний з аналізатором BK120Code ДК021: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняProfile: 100147-33120000-101601-42574629Category: Тести-набори для роботи на аналізаторах Participant requirements | 250 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 14034, Чернігівська область, Чернігів, проспект Михайла Грушевського 168Б |
5 | Тести швидкі біохімічних показників сечі, Аналіт білок.(тест-смужка)Code ДК021: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняProfile: 232e3eee24c242b89dd3a2fc9635e3a9Category: Тести швидкі біохімічних показників сечі Participant requirements | 100 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 14034, Чернігівська область, Чернігів, проспект Михайла Грушевського 168Б |
6 | Тести-набори для роботи на аналізаторахCode ДК021: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняCategory: Тести-набори для роботи на аналізаторах Participant requirements | 250 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 14034, Чернігівська область, Чернігів, проспект Михайла Грушевського 168Б |
Tender documents
2| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Дговору ЗПП (ТЕСТИ).docx | Проект договору | Tender | 03 липня 2026 16:29:20 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 03 липня 2026 16:33:51 | View |
Participant requirements
2| # | Requirement |
|---|---|
1 | Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкційExpand Description:Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран Legal grounds:822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION 822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION 822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції" Creation date03.07.2026 16:29 StatusАктивна ValueYes Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Creation date03.07.2026 16:29 StatusАктивна ValueYes Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран Creation date03.07.2026 16:29 StatusАктивна ValueYes |
2 | Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договоромExpand Description:Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду Legal grounds:822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків Creation date03.07.2026 16:29 StatusАктивна ValueYes При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків Creation date03.07.2026 16:29 StatusАктивна ValueYes |
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 10 (календарні) |
Delivery terms
1| № | Delivery condition | Type | Delivery amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | подання заявки | Повторювана поставка | 100% | 5 (календарні) |