Тендер: Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваПівденний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
Код38351628
АдресаУкраїна, 65023, Одеська область, м. Одеса, вул. Кіри Муратової, 6
Main contact person
NameЮлія Чулакова
Phone+380487630083
E-mailyuliia.chulakova@legalaid.od.ua
Items list
7| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення № 002-140000397 від 07.02.2025 року на стадії провадження - С1Code ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 06 лип 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 54000, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 81/16 |
2 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення №2-14-2026 - 000268 від 31.01.2026 року на стадії провадження - ДРCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 06 лип 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 54000, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Спаська, 40 |
3 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення №2-14-2026 - 000463 від 20.02.2026 року на стадії провадження - ДРCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 06 лип 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 54000, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Спаська, 18 |
4 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення №2-14-2026 - 000217 від 27.01.2026 року на стадії провадження - ДРCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 06 лип 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 54000, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4а |
5 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення №2-14-2026 - 000382 від 11.02.2026 року на стадії провадження - ДРCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 06 лип 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 54000, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Спаська, 18 |
6 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення № 002-140002289 від 22.08.2024 року на стадії провадження - С1Code ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 06 лип 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 54000, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4а |
7 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення № 014-000934 ч від 27.03.2023 року на стадії провадження - С2Code ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 06 лип 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 54000, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Біла, 44 |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 06 липня 2026 16:31:38 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-07-06-009357-a
ID Prozorro0aa1e19095264fd2b1310fc16395d2bc
Expected value21 841.67 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryпослуги
Plan identifierUA-P-2026-06-30-012401-a
DK 021:2015 code79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
адвокат Мілюченко Валентина Анатоліївна | переможець | 21 841,67 грнexcl. VAT |
Завершена
Published
6 лип at 16:30Last changes
6 лип at 16:31Expected value
21 841.67UAH excl. VAT