Тендер: Папір офісний та канцелярське приладдя
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваВійськова частина А4559
Код07893124
АдресаУкраїна
Main contact person
Name
Items list
15| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Папка-реєстратор двустор.; незібрана; A4; шир. 7/7,5см (внутр./зовн.); кол.синій; арт. F0123-BLCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 5 штука60.75 UAH з ПДВ | To 20 вер 2026 | Україна, Рівненська область |
2 | Папка-файл пластикова з перфорацією 600855Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 3 паковання119.4 UAH з ПДВ | To 20 вер 2026 | Україна, Рівненська область |
3 | Скріпки кольорові 28мм, 100шт., кругліCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 4 штука14.15 UAH з ПДВ | To 20 вер 2026 | Україна, Рівненська область |
4 | Папір кл., 76х76мм, 100арк, мікс 4кол. *25арк., 4-423-21, 4OfficeCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 2 штука14.4 UAH з ПДВ | To 20 вер 2026 | Україна, Рівненська область |
5 | Закладки пласт. з клейким шаром Стрілки, NEON 45х12мм, 5 кольор. по 25 арк., асортCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 2 штука15.7 UAH з ПДВ | To 20 вер 2026 | Україна, Рівненська область |
6 | Папір для нотаток Knopka 90х90 ммх900 арк., мікс (5 кольорів) не клеєнийCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 4 штука67.98 UAH з ПДВ | To 20 вер 2026 | Україна, Рівненська область |
7 | Пластилін дит. 10 кол., 160 г, стек, ЗахопленняCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 1 штука107.74 UAH з ПДВ | To 20 вер 2026 | Україна, Рівненська область |
8 | Клейка стрічка канц. 18ммх20м/8шт., прозора ціна за 1 штCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 2 штука6.04 UAH з ПДВ | To 20 вер 2026 | Україна, Рівненська область |
9 | Реєстратор LUX одност. JOBMAX A4, 70/75мм (внутр./зовн.), РР, салатовий , збірнийCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 2 штука68.87 UAH з ПДВ | To 20 вер 2026 | Україна, Рівненська область |
10 | Реєстратор одност. ETALON A4, PASTEL 70/75мм (внутр./зовн.), збірний, бузковийCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 6 штука73.17 UAH з ПДВ | To 20 вер 2026 | Україна, Рівненська область |
11 | Папка на гумках MILIMARY, A4, матовий непрозорий пластик, зеленийCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 3 штука49.91 UAH з ПДВ | To 20 вер 2026 | Україна, Рівненська область |
12 | Олівець графітовий MILITARY, з гумкою, туба-100штCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 24 штука3.74 UAH з ПДВ | To 20 вер 2026 | Україна, Рівненська область |
13 | Коректор стрічковий 5мм х 6мCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 6 штука17.62 UAH з ПДВ | To 20 вер 2026 | Україна, Рівненська область |
14 | Папір офісний ВМО 80г/м2 формат А4, 500арк/пачCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 8 пачка131.85 UAH з ПДВ | To 20 вер 2026 | Україна, Рівненська область |
15 | Олівець графітовий Axent 9009, НВ, туба, Floral BlackCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 12 штука5.08 UAH з ПДВ | To 20 вер 2026 | Україна, Рівненська область |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 06 липня 2026 20:51:44 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-07-06-010643-a
ID Prozorro90ef569dabaa407185b16ecd68750a01
Expected value3 849.92 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryтовари
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
Оборонний постачальник | переможець | 3 849,92 грнincl. VAT |
Завершена
Published
6 лип at 20:18Last changes
6 лип at 20:51Expected value
3 849.92UAH incl. VAT