IDUA-2026-07-07-009727-a
ID Prozorroa5b1aafcb09e43e68189369877a55b0f
Expected value6 800 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryтовари
Condition of applicationПідпункт 6 пункту 13
JustificationUA-2026-06-23-004284-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Plan identifierUA-P-2026-07-07-012080-a
DK 021:2015 code14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі