Тендер: Комп’ютерне обладнання (накопичувачі, оперативна пам’ять, зовнішні жорсткі диски, мережеві карти)
Bid submission
until 19 лип. 15:00
Auction
Qualification
until 22 лип. 16:18
Reviewed
until 28 лип. 00:00
Procurer information
Main contact person
Lots list
1| Name | Expected value | Status | Auction | |
|---|---|---|---|---|
Комп’ютерне обладнання (накопичувачі, оперативна пам’ять, зовнішні жорсткі диски, мережеві карти) 1450169 | 662 691,67 грнWithout VAT | завершено | Go toStart: 20 лип. 14:05 |
Items list
7| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Накопичувач SSD 250GBRelated to lot: Комп’ютерне обладнання (накопичувачі, оперативна пам’ять, зовнішні жорсткі диски, мережеві карти)Code ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 35 штука | To 10 вер 2026 | Україна, 01001, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 26 |
2 | Накопичувач SSD 250GBRelated to lot: Комп’ютерне обладнання (накопичувачі, оперативна пам’ять, зовнішні жорсткі диски, мережеві карти)Code ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 50 штука | To 10 вер 2026 | Україна, 01001, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 26 |
3 | Оперативна пам'ять 8 GBRelated to lot: Комп’ютерне обладнання (накопичувачі, оперативна пам’ять, зовнішні жорсткі диски, мережеві карти)Code ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 10 штука | To 10 вер 2026 | Україна, 01001, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 26 |
4 | Оперативна пам'ять 16 GBRelated to lot: Комп’ютерне обладнання (накопичувачі, оперативна пам’ять, зовнішні жорсткі диски, мережеві карти)Code ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 16 штука | To 10 вер 2026 | Україна, 01001, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 26 |
5 | Зовнішній жорсткий диск 2TBRelated to lot: Комп’ютерне обладнання (накопичувачі, оперативна пам’ять, зовнішні жорсткі диски, мережеві карти)Code ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 5 штука | To 10 вер 2026 | Україна, 01001, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 26 |
6 | Зовнішній жорсткий диск 4TBRelated to lot: Комп’ютерне обладнання (накопичувачі, оперативна пам’ять, зовнішні жорсткі диски, мережеві карти)Code ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 2 штука | To 10 вер 2026 | Україна, 01001, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 26 |
7 | Мережева карта Broadcom NetXtreme BCM5719-4P SGL Quad-Port 1Gb RJ-45 RTL або еквівалент Related to lot: Комп’ютерне обладнання (накопичувачі, оперативна пам’ять, зовнішні жорсткі диски, мережеві карти)Code ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 12 штука | To 10 вер 2026 | Україна, 01001, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 26 |
Tender documents
4| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Тендерна документація.docx | Тендерна документація | Tender | 09 липня 2026 14:31:08 | View |
2 | Проєкт договору.docx | Проект договору | Tender | 09 липня 2026 14:31:08 | View |
3 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 09 липня 2026 14:32:34 | View |
4 | audit_040d8232097945549ac9e7e414226422_cd87a706c429404eb8a35e8ae13b8cef.yaml | Not specified | Tender | 20 липня 2026 14:40:48 | View |
Participant requirements
13| # | Requirement | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договоромExpand Description:Замовник може відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором про закупівлю з тим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання і застосування санкцій у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору. Зазначений учасник процедури закупівлі може надати підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність відповідної підстави для відхилення тендерної пропозиції. Для цього учасник процедури закупівлі (суб’єкт господарювання) повинен довести, що він сплатив або зобов’язався сплатити відповідні зобов’язання та відшкодування завданих збитків. Якщо замовник вважає таке підтвердження достатнім, тендерна пропозиція такого учасника не може бути відхилена Legal grounds:Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків Creation date09.07.2026 14:31 StatusАктивна ValueYes При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків Creation date09.07.2026 14:31 StatusАктивна ValueYes
| ||||||||||||
2 | Наявність впливу на прийняття рішення замовникаExpand Description:Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається замовнком. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі Creation date09.07.2026 14:31 StatusАктивна ValueNo
| ||||||||||||
3 | Вчинення корупційних правопорушеньExpand Description:Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається переможцем Юридичною особою підтверджується, щоВідомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення Creation date09.07.2026 14:31 StatusАктивна ValueYes Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією Creation date09.07.2026 14:31 StatusАктивна ValueYes
Фізичною особою підтверджується, щоУчасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією Creation date09.07.2026 14:31 StatusАктивна ValueYes
| ||||||||||||
4 | Вчинення економічних правопорушеньExpand Description:Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів Legal grounds:2210-III Закон України "Про захист економічної конкуренції", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів Creation date09.07.2026 14:31 StatusАктивна ValueYes | ||||||||||||
5 | Вчинення кримінальних правопорушеньExpand Description:Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку або керівник учасника процедури закупівлі був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається переможцем Фізичною особою підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку Creation date09.07.2026 14:31 StatusАктивна ValueYes
Юридичною особою підтверджується, щоКерівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку Creation date09.07.2026 14:31 StatusАктивна ValueYes
| ||||||||||||
6 | Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовникомExpand Description:Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається замовнком. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Creation date09.07.2026 14:31 StatusАктивна ValueNo
| ||||||||||||
7 | Порушення справи про банкрутствоExpand Description:Учасник процедури закупівлі визнаний в установленому законом порядку банкрутом та стосовно нього відкрита ліквідаційна процедура Legal grounds:Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не визнаний в установленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура Creation date09.07.2026 14:31 StatusАктивна ValueYes | ||||||||||||
8 | Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкційExpand Description:Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА; або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА; або пропонує в тендерній пропозиції товари походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (за винятком товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176) Legal grounds:1644-VII Закон України "Про санкції", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Creation date09.07.2026 14:31 StatusАктивна ValueYes Учасник процедури закупівлі не є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Creation date09.07.2026 14:31 StatusАктивна ValueYes Учасник процедури закупівлі не пропонує в тендерній пропозиції товари походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (за винятком товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176) Creation date09.07.2026 14:31 StatusАктивна ValueYes | ||||||||||||
9 | Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьмиExpand Description:Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається переможцем Фізичною особою підтверджується, щоУчасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Creation date09.07.2026 14:31 StatusАктивна ValueYes
Юридичною особою підтверджується, щоКерівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Creation date09.07.2026 14:31 StatusАктивна ValueYes
| ||||||||||||
10 | Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівліExpand Description:У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів) або учасник процедури закупівлі - нерезидент не надав інформації про кінцевих бенефіціарних власників, визначеної абзацом дев’ятим пункту 28 цих особливостей, у спосіб, визначений замовником у тендерній документації Legal grounds:755-IV Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Резидентом підтверджується, щоУ Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" Creation date09.07.2026 14:31 StatusАктивна ValueYes Нерезидентом підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є нерезидентом яким було надано повну інформацію про кінцевих бенефіціарних власників, у спосіб, визначений замовником у тендерній документації Creation date09.07.2026 14:31 StatusАктивна ValueYes | ||||||||||||
11 | Строк дії тендерної пропозиціїExpand Description:Строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоСтрок дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Creation date09.07.2026 14:31 StatusАктивна Value90 | ||||||||||||
12 | Мова (мови) тендерної пропозиціїExpand Description:Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації і додатками до неї, складаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові, ніж українська, учасник надає автентичний переклад цього документа українською мовою. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоМова тендерної пропозиції Creation date09.07.2026 14:31 StatusАктивна Valueукраїнська | ||||||||||||
13 | Наявність досвіду виконання аналогічного договору (Related to lot: Комп’ютерне обладнання (накопичувачі, оперативна пам’ять, зовнішні жорсткі диски, мережеві карти))Expand Description:Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоНаявність досвіду виконання аналогічного договору Creation date09.07.2026 14:31 StatusАктивна ValueYes
|
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруDescription: Покупець сплачує Постачальнику вартість фактично поставленого Товару після поставки в повному обсязі Товару шляхом перерахування суми коштів, зазначеної у відповідній видатковій накладній на поточний рахунок Постачальника протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту підписання уповноваженими представниками Сторін видаткової накладної.Related to lot: Комп’ютерне обладнання (накопичувачі, оперативна пам’ять, зовнішні жорсткі диски, мережеві карти) | Пiсляоплата | 100% | 10 (робочі) |
Delivery terms
1| № | Delivery condition | Type | Delivery amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруDescription: Постачальник зобов’язується власними силами та за власний рахунок поставити Покупцю Товар за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26.
Строк поставки Товару: протягом 45 (сорока п’яти) календарних днів з дати укладення Договору, але не пізніше 10 вересня 2026 року. При цьому зобов’язання має бути виконано Постачальником у строк/термін, який настав раніше.
Поставка товару може здійснюватися частинами, але в будь-якому випадку весь обсяг Товару має бути поставлений у строк, що не перевищує строк вказаний в Договорі.
Related to lot: Комп’ютерне обладнання (накопичувачі, оперативна пам’ять, зовнішні жорсткі диски, мережеві карти) | Одноразова поставка | 100% | 45 (календарні) |
About procurement
Proposals
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮДІТРЕЙД» | Комп’ютерне обладнання (накопичувачі, оперативна пам’ять, зовнішні жорсткі диски, мережеві карти) дійсна | 576 237,00 грнexcl. VAT Unit price | |
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ" | Комп’ютерне обладнання (накопичувачі, оперативна пам’ять, зовнішні жорсткі диски, мережеві карти) дійсна | 581 950,00 грнexcl. VAT Unit price | |
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПромТех Вектор" | Комп’ютерне обладнання (накопичувачі, оперативна пам’ять, зовнішні жорсткі диски, мережеві карти) дійсна | 637 800,00 грнexcl. VAT Unit price | |
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ" | Комп’ютерне обладнання (накопичувачі, оперативна пам’ять, зовнішні жорсткі диски, мережеві карти) дійсна | 662 211,40 грнexcl. VAT Unit price |
Participants
| Lot | Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|---|
Комп’ютерне обладнання (накопичувачі, оперативна пам’ять, зовнішні жорсткі диски, мережеві карти) | ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮДІТРЕЙД» | переможець | 576 237,00 грнexcl. VAT |