Тендер: Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Договір про оплату послуг адвоката за надання безоплатної вторинної правничої допомоги згідно доручень)
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваПівденно-Східний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
Код41076819
Веб-сайтhttp://zaporizhya.legalaid.gov.ua/ua
АдресаУкраїна, 69002, Запорізька область, м. Запоріжжя, проспект Соборний, 77, 8-й поверх
Main contact person
NameПавло Мінін
Phone+380950298865
E-mailpavlo.minin@legalaid.zp.ua
URLhttp://zaporizhya.legalaid.gov.ua/ua
Items list
8| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення №003-040010459 від 26,09,2024 року на стадії провадження – С2Code ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга2 263.04 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 69002, Запорізька область, м. Запоріжжя, проспект Соборний, 77, 8-ий поверх |
2 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення №3-04-2026-001084 від 03,02,2026 року на стадії провадження – С1Code ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга5 396.02 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 69002, Запорізька область, м. Запоріжжя, проспект Соборний, 77, 8-ий поверх |
3 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення №3-04-2026-003167 від 31,03,2026 року на стадії провадження – ДРCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга1 647.36 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 69002, Запорізька область, м. Запоріжжя, проспект Соборний, 77, 8-ий поверх |
4 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення №3-04-2026-003539 від 08,04,2026 року на стадії провадження – ДРCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга1 830.4 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 69002, Запорізька область, м. Запоріжжя, проспект Соборний, 77, 8-ий поверх |
5 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення №3-04-2026-003637 від 10,04,2026 року на стадії провадження – ДРCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга1 264.64 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 69002, Запорізька область, м. Запоріжжя, проспект Соборний, 77, 8-ий поверх |
6 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення №3-04-2026-003779 від 16,04,2026 року на стадії провадження – ЗЗCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга1 279.62 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 69002, Запорізька область, м. Запоріжжя, проспект Соборний, 77, 8-ий поверх |
7 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення №3-04-2026-004186 від 24,04,2026 року на стадії провадження – ДРCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга1 702.27 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 69002, Запорізька область, м. Запоріжжя, проспект Соборний, 77, 8-ий поверх |
8 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення №3-04-2026-004284 від 28,04,2026 року на стадії провадження – ДРCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга1 098.204 UAH без ПДВ | To 31 груд 2026 | Україна, 69002, Запорізька область, м. Запоріжжя, проспект Соборний, 77, 8-ий поверх |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 09 липня 2026 15:15:40 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-07-09-008317-a
ID Prozorro6356aad44aaa409bac8b751a198f9f9b
Expected value16 481.59 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryпослуги
Condition of applicationПідпункт 9 пункту 13
JustificationЗдійснюється закупівля послуг з адвокатської діяльності
Plan identifierUA-P-2026-07-09-010407-a
DK 021:2015 code79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
Левикін Владислав Євгенович | переможець | 16 481,59 грнexcl. VAT |
Завершена
Published
9 лип at 15:14Last changes
9 лип at 15:15Expected value
16 481.59UAH excl. VAT