Тендер: ДК 021:2015 22820000-4 – Бланки: Особиста медична книжка (форма № 1-ОМК), А5, офсет, 1+1, 1 арк. ; Довідка про проходження попереднього, періодичного та позачергового психіатричних оглядів (форма первинної облікової документації №100-2/о), А5, офсет, 1+0, 1 арк.
Bid submission
until 17 лип. 00:00
Qualification
until 17 лип. 09:44
Reviewed
Pending
Procurer information
Main contact person
Items list
2| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | БланкиCode ДК021: 22820000-4 БланкиCategory: Бланки Participant requirements | 4 000 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 61153, Харківська область, м. Харків, просп. Ювілейний, 54-Б |
2 | БланкиCode ДК021: 22820000-4 БланкиCategory: Бланки Participant requirements | 2 000 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 61153, Харківська область, м. Харків, просп. Ювілейний, 54-Б |
Tender documents
2| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | ПРОЕКТ ДОГОВОРУ 2282.doc | Проект договору | Tender | 14 липня 2026 12:40:08 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 14 липня 2026 12:40:12 | View |
Participant requirements
2| # | Requirement | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкційExpand Description:Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран Legal grounds:822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION 822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION 822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції" Creation date14.07.2026 12:40 StatusАктивна ValueYes Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Creation date14.07.2026 12:40 StatusАктивна ValueYes Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран Creation date14.07.2026 12:40 StatusАктивна ValueYes | ||||||
2 | Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договоромExpand Description:Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду Legal grounds:822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків Creation date14.07.2026 12:40 StatusАктивна ValueYes При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків Creation date14.07.2026 12:40 StatusАктивна ValueYes
|
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
Delivery terms
1| № | Delivery condition | Type | Delivery amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | подання заявкиDescription: Місце поставки Товару: 61153, Україна, Харківська обл., м. Харків, просп. Ювілейний, 54-Б. Комунальне некомерційне підприємство «Міська поліклініка № 6» Харківської міської ради | Одноразова поставка | 100% | 5 (робочі) |
About procurement
Proposals
Participants
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
ДП Поліграфічний комбінат Зоря | переможець | 58 100,00 грнexcl. VAT |