IDUA-2026-07-17-002145-a
ID Prozorro789950df21184fcc8c82529984fdeb89
Expected value66 666.67 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryпослуги
Condition of applicationПідпункт 6 пункту 13
JustificationВідмінено відкриті торги з ідентифікатором UA-P-2026-07-06-004422-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Plan identifierUA-P-2026-07-17-001800-a
DK 021:2015 code60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів