Тендер: Проведення технічної інвентаризації та виготовлення електронного технічного паспорта в ЄДЕССБ
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваКІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ
Код05381188
Веб-сайтhttp://kropcgm.meteo.gov.ua/
АдресаУкраїна, 25022, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Віктора Чміленка, 84
Main contact person
NameКатерина Шлапачук
Phone+380522321058
E-mailbuhkirovograd@meteo.gov.ua
URLhttp://kropcgm.meteo.gov.ua/
Items list
1| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Проведення технічної інвентаризації та виготовлення електронного технічного паспорта в ЄДЕССБ за адресою: Кіровоградська обл., Олександрійський район, м. Світловодськ, вул. Обсерваторна, 11Code ДК021: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги | 1 послуга10 181.67 UAH з ПДВ | To 30 лист 2026 | Україна, 27500, Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Обсерваторна, 11 |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 17 липня 2026 12:41:02 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-07-17-005159-a
ID Prozorro472592bbd309457489b577f8c9adaee2
NotesЛист-пояснення щодо правових підстав відсутності інформації про кінцевих бенефіціарних власників у
комунальних підприємств.
Підпунктом 9 частини 2 статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб,
фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» визначено, що в Єдиному державному
реєстрі містяться такі відомості про юридичну особу, крім державних органів і органів місцевого
самоврядування як юридичних осіб: інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної
особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника її засновника, якщо засновник — юридична
особа (крім юридичних осіб, зазначених у частині восьмій статті 5-1 Закону України «Про
запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом,
фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»):
прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, країна громадянства (підданства), а в разі,
якщо кінцевий бенефіціарний власник — іноземець є громадянином (підданим) декількох країн, — усі
країни його громадянства (підданства), серія (за наявності) та номер документа (документів), що
посвідчує особу та підтверджує громадянство (підданство), зокрема, але не виключно, паспорта
громадянина України для виїзду за кордон, унікальний номер запису в Єдиному державному
демографічному реєстрі (за наявності), місце проживання, реєстраційний номер облікової картки
платника податків (за наявності), а також повне найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний
код (для резидента) засновника юридичної особи, в якому ця особа є кінцевим бенефіціарним
власником, характер та міра (рівень, ступінь, частка) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу,
впливу).
Частиною 1 статті 5-1 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню)
доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження
зброї масового знищення» визначено, що юридичні особи повинні мати інформацію про кінцевого
бенефіціарного власника або його відсутність та структуру власності. Юридичні особи зобов’язані
подавати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника або про його відсутність та структуру
власності для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців
та громадських формувань у порядку, визначеному Законом України «Про державну реєстрацію
юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань».
Але разом з тим, відповідно до частини восьмої статті 5-1 Закону України «Про запобігання та
протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму
та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», вимоги цієї статті не поширюються
на політичні партії, структурні утворення політичних партій, професійні спілки, їх об’єднання,
організації профспілок, передбачені статутом профспілок та їх об’єднань, творчі спілки, місцеві
осередки творчих спілок, організації роботодавців, їх об’єднання, адвокатські об’єднання, адвокатські
бюро, організації, що здійснюють професійне самоврядування у сфері нотаріату, релігійні організації,
державні органи, органи місцевого самоврядування, їх асоціації, публічні компанії (юридичні особи,
створені у формі публічного акціонерного товариства, акції яких допущені до торгів принаймні на
одній фондовій біржі (регульованому ринку) з переліку іноземних фондових бірж (регульованих
ринків), який формується в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, на які
розповсюджуються вимоги щодо розкриття інформації про кінцевих бенефіціарних власників,
рівнозначні тим, що були прийняті Європейським Союзом), державні та комунальні підприємства,
установи, організації, торгово-промислові палати, державні пенсійні фонди, житлово-будівельні
кооперативи, дачні (дачно-будівельні) кооперативи, садівничі та гаражні (гаражно-будівельні)
кооперативи (товариства), об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, асоціації власників
житлових будинків, внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій сільськогосподарські
кооперативи, сільськогосподарські кооперативні об’єднання, відокремлені структурні підрозділи із
статусом юридичної особи (крім відокремленого підрозділу іноземної неурядової організації).
Отже, вимоги підпункту 9 частини 2 статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію
юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» не поширюються на
комунальні підприємства.
Expected value12 218 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryпослуги
Plan identifierUA-P-2026-07-17-006258-a
DK 021:2015 code71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
СВІТЛОВОДСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ МІЖМІСЬКЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ | переможець | 12 218,00 грнincl. VAT |
Завершена
Published
17 лип at 12:40Last changes
17 лип at 12:41Expected value
12 218.00UAH incl. VAT