Тендер: Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400C
Enquiry period
until 23 лип. 16:00
Bid submission
until 28 лип. 16:00
Auction
Qualification
until 5 серп. 12:45
Reviewed
until 8 серп. 00:00
Procurer information
Main contact person
Lots list
1| Name | Expected value | Status | Auction | |
|---|---|---|---|---|
Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400C 1458530 | 136 435,00 грнWith VAT | завершено | Go toStart: 29 лип. 15:07 |
Items list
20| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Шланг підкачки колеса 131-4224174-АRelated to lot: Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400CCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 2 штука | To 17 серп 2026 | Україна, м. Київ |
2 | Колодки гальмівні WVA 29175Related to lot: Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400CCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 3 штука | To 17 серп 2026 | Україна, м. Київ |
3 | Фільтр паливний 201-1105540Related to lot: Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400CCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 2 штука | To 17 серп 2026 | Україна, м. Київ |
4 | Фільтр паливний тонкого очищення 201-1117040Related to lot: Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400CCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 2 штука | To 17 серп 2026 | Україна, м. Київ |
5 | Фільтр мастильний 7405-1017040Related to lot: Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400CCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 2 штука | To 17 серп 2026 | Україна, м. Київ |
6 | Шкворнь 5320-3001019Related to lot: Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400CCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 17 серп 2026 | Україна, м. Київ |
7 | Кран прискорювача 100-3518010Related to lot: Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400CCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 17 серп 2026 | Україна, м. Київ |
8 | Колодка гальмівна 53212-3501090Related to lot: Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400CCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 4 штука | To 17 серп 2026 | Україна, м. Київ |
9 | Генератор 7762.3701000-08Related to lot: Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400CCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 17 серп 2026 | Україна, м. Київ |
10 | Куліса 530-1702200Related to lot: Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400CCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 17 серп 2026 | Україна, м. Київ |
11 | Гідравлічний циліндр ГЦ111.02.015Related to lot: Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400CCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 17 серп 2026 | Україна, м. Київ |
12 | Фільтр масло волого відділювач 16.3512010-10 Related to lot: Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400CCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 17 серп 2026 | Україна, м. Київ |
13 | Рукоятка важіля перемикання КПП Р412-1703007-10Related to lot: Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400CCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 17 серп 2026 | Україна, м. Київ |
14 | Шланг ГУР 66-3408150 Related to lot: Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400CCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 17 серп 2026 | Україна, м. Київ |
15 | Головний циліндр зчеплення 4301-1602290Related to lot: Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400CCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 17 серп 2026 | Україна, м. Київ |
16 | Насос омивача 2110-5208009Related to lot: Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400CCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 17 серп 2026 | Україна, м. Київ |
17 | Wabco блок клапанів гідравлічної підвіски aбс (abs) 4729050166Related to lot: Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400CCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 17 серп 2026 | Україна, м. Київ |
18 | Ресивер повітряний DAF 1733544Related to lot: Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400CCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 2 штука | To 17 серп 2026 | Україна, м. Київ |
19 | Болт+Гайка+Шайба М18*55 - 12,9 шаг 1,5 4ЕRelated to lot: Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400CCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 12 штука | To 17 серп 2026 | Україна, м. Київ |
20 | Передні/задні тормозні колодки DAF 105, XF95, LF55, CF65 75 85 1617343Related to lot: Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400CCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 комплект | To 17 серп 2026 | Україна, м. Київ |
Tender documents
4| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Додаток 4_Проект договору_запчастини.docx | Проект договору | Tender | 17 липня 2026 16:10:49 | View |
2 | Оголошення та документація (запчастини).docx | Тендерна документація | Tender | 17 липня 2026 16:10:49 | View |
3 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 17 липня 2026 16:13:44 | View |
4 | audit_7c80f6c6567040839258a80df0413232_f092ba2ea36a4d1084c33a74a200dc7e.yaml | Not specified | Tender | 29 липня 2026 15:48:08 | View |
Participant requirements
13| # | Requirement | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Наявність впливу на прийняття рішення замовникаExpand Description:Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається замовнком. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі Creation date17.07.2026 16:10 StatusАрхівована ValueNo
| ||||||||||||||||||
2 | Вчинення корупційних правопорушеньExpand Description:Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення; Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем Юридичною особою підтверджується, щоВідомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення Creation date17.07.2026 16:10 StatusАрхівована ValueYes
Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією Creation date17.07.2026 16:10 StatusАрхівована ValueYes
Фізичною особою підтверджується, щоУчасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією Creation date17.07.2026 16:10 StatusАрхівована ValueYes
| ||||||||||||||||||
3 | Вчинення економічних правопорушеньExpand Description:Cуб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 2210-III Закон України "Про захист економічної конкуренції", NATIONAL_LEGISLATION 2210-III Закон України "Про захист економічної конкуренції", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів Creation date17.07.2026 16:10 StatusАрхівована ValueYes | ||||||||||||||||||
4 | Вчинення кримінальних правопорушеньExpand Description:Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем Фізичною особою підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку Creation date17.07.2026 16:10 StatusАрхівована ValueYes
Юридичною особою підтверджується, щоСлужбова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку Creation date17.07.2026 16:10 StatusАрхівована ValueYes
| ||||||||||||||||||
5 | Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовникомExpand Description:Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається замовнком. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Creation date17.07.2026 16:10 StatusАрхівована ValueNo
| ||||||||||||||||||
6 | Порушення справи про банкрутствоExpand Description:Учасник процедури закупівлі визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього відкрита ліквідаційна процедура Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура Creation date17.07.2026 16:10 StatusАрхівована ValueYes
| ||||||||||||||||||
7 | Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкційExpand Description:Учасник процедури закупівлі є особою, до якої застосовано санкцію у виді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції" Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 1644-VII Закон України "Про санкції", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції" Creation date17.07.2026 16:10 StatusАрхівована ValueYes | ||||||||||||||||||
8 | Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьмиExpand Description:Cлужбова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем Фізичною особою підтверджується, щоУчасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Creation date17.07.2026 16:10 StatusАрхівована ValueYes
Юридичною особою підтверджується, щоСлужбова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Creation date17.07.2026 16:10 StatusАрхівована ValueYes
| ||||||||||||||||||
9 | Наявність заборгованості зі сплати податків і зборівExpand Description:Учасник процедури закупівлі має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), крім випадку, якщо такий учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем При відсутності заборгованості підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) Creation date17.07.2026 16:10 StatusАрхівована ValueYes
При наявності заборгованності підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника Creation date17.07.2026 16:10 StatusАрхівована ValueYes
Характер та причина існуючої заборгованості Creation date17.07.2026 16:10 StatusАрхівована ValueВідсутність коштів, Бухгалтерська помилка, Адміністративні та технічні причини, Особливості діяльності під час воєнного стану Сума існуючої заборгованості, грн. Creation date17.07.2026 16:10 StatusАрхівована Valuefrom 0 | ||||||||||||||||||
10 | Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договоромExpand Description:Замовник може прийняти рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та може відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором про закупівлю з цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків - протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору. Учасник процедури закупівлі, що перебуває в обставинах, зазначених у частині другій цієї статті, може надати підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність відповідної підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі. Для цього учасник (суб’єкт господарювання) повинен довести, що він сплатив або зобов’язався сплатити відповідні зобов’язання та відшкодування завданих збитків. Якщо замовник вважає таке підтвердження достатнім, учаснику не може бути відмовлено в участі в процедурі закупівлі Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків Creation date17.07.2026 16:10 StatusАрхівована ValueYes При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків Creation date17.07.2026 16:10 StatusАрхівована ValueYes
| ||||||||||||||||||
11 | Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівліExpand Description:У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відсутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів) Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 755-IV Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Резидентом підтверджується, щоУ Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" Creation date17.07.2026 16:10 StatusАрхівована ValueYes Нерезидентом підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є нерезидентом Creation date17.07.2026 16:10 StatusАрхівована ValueYes | ||||||||||||||||||
12 | Строк дії тендерної пропозиціїExpand Description:Строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоСтрок дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Creation date17.07.2026 16:10 StatusАрхівована Value90 | ||||||||||||||||||
13 | Мова (мови) тендерної пропозиціїExpand Description:Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації і додатками до неї, складаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові, ніж українська, учасник надає автентичний переклад цього документа українською мовою. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоМова тендерної пропозиції Creation date17.07.2026 16:10 StatusАрхівована Valueукраїнська |
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруRelated to lot: Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400C | Пiсляоплата | 100% | 10 (банківські) |
Delivery terms
1| № | Delivery condition | Type | Delivery amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруRelated to lot: Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400C | Одноразова поставка | 100% | 10 (робочі) |
About procurement
Procurement terms review
| Procurement terms review request | Status | Request date |
|---|
No review requests
Proposals
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
Товариство з обмеженою відповідальністю "Полтехкомплект" | Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400C дійсна | 101 634,00 грнincl. VAT Unit price | |
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСЕРВІС-ПРОЗОРО" | Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400C дійсна | 102 000,00 грнincl. VAT Unit price | |
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛУНА-ТРЕЙД" | Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400C дійсна | 111 373,90 грнincl. VAT Unit price | |
ТОВ "НФ АГРО" | Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400C дійсна | 129 999,00 грнincl. VAT Unit price | |
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОКОМПОНЕНТИ "АВТЕК" | Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400C дійсна | 130 000,00 грнincl. VAT Unit price |
Participants
| Lot | Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|---|
Запасні частини для автомобілів ЗІЛ-131Н, КрАЗ 250, КамАЗ 55102, КамАЗ 44145, ГАЗ 4301, DAF CF 75 310, Причіп FLIGL SDS 400C | Товариство з обмеженою відповідальністю "Полтехкомплект" | переможець | 101 634,00 грнincl. VAT |