Тендер: Канцелярські товари
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваКомунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт"
Код19331171
АдресаУкраїна, 79010, Львівська область, місто, Львів, вул. Харківська, 6
Main contact person
NameБакайса Мар'яна Петрівна
Phone+380322602098
E-mailinvasport_lvh@ukr.net
Items list
26| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Папір А4 Q-Connect 80 г/м2 (500 арк) клас В+Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 30 пачка | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, Харківська, 6 |
2 | Папка-файл А4+ 40мкм,KADR глянцева фактура 100шт/упCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 6 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, Харківська, 6 |
3 | Ручка "Round Stic", синя, 0.32 мм ВІСCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 30 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, Харківська, 6 |
4 | Ручка гелева TURBO 0.5 фіолетCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 3 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, Харківська, 6 |
5 | Стрижень гелевий Economix 128 мм фіолетовийCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 20 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, Харківська, 6 |
6 | Папка А4 з 30 файлами асорт.Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 10 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, Харківська, 6 |
7 | Блок паперу для нотаток KADR 85*85мм 400арк. білий не склеєнийCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 4 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, Харківська, 6 |
8 | Закладники з клейк.шаром 15*50 /500шт. папер. 5 неон кольорCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 2 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, Харківська, 6 |
9 | Папка-реєстратор А4, 70 мм, синяCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 7 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, Харківська, 6 |
10 | Папка-реєстратор А4/50 сіраCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 5 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, Харківська, 6 |
11 | Степлер металевий, JOBMAX, 20 арк., (скоби №24; 26), 131х44х30 мм, чорнийCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 2 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, Харківська, 6 |
12 | Скоби 24/6 EKONOMIX, 1000 шт.Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 2 пачка | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, Харківська, 6 |
13 | Біндер д/паперу 25мм 12шт (буромакс)Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 1 пакунок | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, Харківська, 6 |
14 | Лінійка пластикова, JOBMAX, 30 см, прозора, інд. упаковкаCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, Харківська, 6 |
15 | Стрічка клейка 48*200 прозорийCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 6 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, Харківська, 6 |
16 | Клейка стрічка канцелярська, 18мм х 30яр.прозораCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 3 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, Харківська, 6 |
17 | Скріпки 25мм, кругла 100 шт.Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 3 пачка | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, Харківська, 6 |
18 | Маркер "Шнайдер"Job 150 зеленийCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, Харківська, 6 |
19 | Маркер "Шнайдер"Job 150 жовтийCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, Харківська, 6 |
20 | Журнал реєстр. наказів 50л. офCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, Харківська, 6 |
21 | Журнал вхідної кореспонденції А4 оф 50л.Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, Харківська, 6 |
22 | Журнал вихідної кореспонденції А4 оф, 50арк.Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, Харківська, 6 |
23 | Лоток вертикальний чорнийCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 2 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, Харківська, 6 |
24 | Папка - конверт, на блискавці А4 зеленаCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 2 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, Харківська, 6 |
25 | Ножиці офісні, 180мм, MORANDI STYLE MILITARY, зеленіCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 2 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, Харківська, 6 |
26 | Папка-швидкозшивач пласт А4 CLIP A EconomixCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 10 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 79010, Львівська область, Львів, Харківська, 6 |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 20 липня 2026 14:01:36 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-07-20-005357-a
ID Prozorro95149653eea14790afd4eed1db6c55c7
Expected value10 583 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-07-17-006411-a
DK 021:2015 code30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
ПП "Кадр" | переможець | 10 583,00 грнincl. VAT |
Завершена
Published
20 лип at 13:31Last changes
20 лип at 14:03Expected value
10 583.00UAH incl. VAT