Тендер: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваАКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
Код03357671
Веб-сайтhttp://new.teplo.cn.ua/
АдресаУкраїна, 14000, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 55 Б
Main contact person
NameСергій Яхимець
Phone+380462676406, +380462774324
E-mailat.otke.ysp@ukr.net
URLhttp://new.teplo.cn.ua/
Items list
12| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Блок запобіжн.Code ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 14002, Чернігівська область, м.Чернігів, вул. Реміснича, 55б |
2 | Блок запобіжн.Code ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 14002, Чернігівська область, м.Чернігів, вул. Реміснича, 55б |
3 | Буфер ресори зад.Code ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 14002, Чернігівська область, м.Чернігів, вул. Реміснича, 55б |
4 | Важіль КПП нижн.част.Code ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 14002, Чернігівська область, м.Чернігів, вул. Реміснича, 55б |
5 | Важіль паливного насосуCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 14002, Чернігівська область, м.Чернігів, вул. Реміснича, 55б |
6 | Лист № 2 зад. ресориCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 14002, Чернігівська область, м.Чернігів, вул. Реміснича, 55б |
7 | Накінечник паливного шлангаCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 14002, Чернігівська область, м.Чернігів, вул. Реміснича, 55б |
8 | Р/к важіля КППCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 комплект | To 31 груд 2026 | Україна, 14002, Чернігівська область, м.Чернігів, вул. Реміснича, 55б |
9 | Р/к прокладок дв.Code ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 комплект | To 31 груд 2026 | Україна, 14002, Чернігівська область, м.Чернігів, вул. Реміснича, 55б |
10 | Р/к супортаCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 комплект | To 31 груд 2026 | Україна, 14002, Чернігівська область, м.Чернігів, вул. Реміснича, 55б |
11 | Реле втяг. стартераCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 14002, Чернігівська область, м.Чернігів, вул. Реміснича, 55б |
12 | Хомут 10-16Code ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 2 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 14002, Чернігівська область, м.Чернігів, вул. Реміснича, 55б |
Tender documents
2Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Довідка_з_ЄДР_ФОП_ПИЛИПЕНКО_ВОЛОДИМИР_ІВАНО__2026-07-15_08-11.pdf | Not specified | Tender | 22 липня 2026 15:17:21 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 22 липня 2026 15:17:49 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-07-22-008317-a
ID Prozorrofce4b34516c2483594a70678c642bbe6
Expected value8 511.8 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-07-17-004296-a
DK 021:2015 code34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
ПИЛИПЕНКО ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ | переможець | 8 511,80 грнexcl. VAT |
Завершена
Published
22 лип at 15:17Last changes
22 лип at 15:17Expected value
8 511.80UAH excl. VAT