НазваКОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Код42303334
АдресаУкраїна, 23530, Вінницька область, Шаргородський р-н, село Мурафа, вул. Жовтнева, 26 А
Main contact person
NameАнтоніна Вічиста
Phone+380982656949
E-mailmurafa_azpsm@ukr.net
Items list
1
No.
Name
Quantity
Delivery
Delivery address
1
Підгузки для дітей, Універсальні, Одноразові, Розмір 8Code ДК021: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиProfile: 533046-33750000-302203-42574629Category: Підгузки для дітей
Participant requirements
2 400 штука
To 31 груд 2026
Україна, 23530, Вінницька область, Мурафа, вул. Жовтнева, 26 А
Tender documents
2
Latest edition
#
Name
Document type
Related to
Published
1
Проєкт договору поставки 2026 р...docx
Проект договору
Tender
23 липня 2026 10:19:14
View
2
sign.p7s
Signed
Файл підпису закупівлі
Tender
23 липня 2026 10:20:33
View
Participant requirements
2
#
Requirement
1
Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
Expand
Description:
Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
Creation date23.07.2026 10:19
StatusАктивна
ValueYes
Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
Creation date23.07.2026 10:19
StatusАктивна
ValueYes
Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
Creation date23.07.2026 10:19
StatusАктивна
ValueYes
2
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
Expand
Description:
Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
Creation date23.07.2026 10:19
StatusАктивна
ValueYes
При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
Creation date23.07.2026 10:19
StatusАктивна
ValueYes
Payment terms
1
№
Payment condition
Payment type
Payment amount
Period (days)
1
поставка товару
Пiсляоплата
100%
10 (банківські)
Delivery terms
1
№
Delivery condition
Type
Delivery amount
Period (days)
1
підписання договору
Одноразова поставка
100%
15 (календарні)
About procurement
IDUA-2026-07-23-001908-a
ID Prozorro02ba1282a9124cd4b375789b5e6d7f2d
Expected value56 224.8 UAH
Procurement procedure typeЗапит (ціни) пропозицій
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-07-23-002034-a
DK 021:2015 code33750000-2 Засоби для догляду за малюками
UA-2026-07-23-001908-a-a1Buyer: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИSupplier: ТОВ «ПВКП ВАЛЛЕНТА»
Скасовано
UA-2026-07-23-001908-a-a2Buyer: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИSupplier: ТОВ "СТАР ГРУП-02"
Укладено
Завершена
Published
23 лип at 10:20
Last changes
29 лип at 14:53
Maximum participation fee
Expected value
56 224.80UAH excl. VAT
Reading the private key
Choose the key medium and read your key. The window is provided by id.gov.ua — your key and password never leave it.
Confirm the operation in the mobile app
Scan the QR code with your signing service mobile app, or tap it if you are on a phone.