ID: 146756711cb8e3cf3021e804e3649de64e244b7
Лот: Щиток під 6 автоматів VIKO, автоматичні вимикачі Schneider Electric
Lot
Collapse all
Customer information
Nameвійськова частина А 2641
Code24982999
AddressУкраїна, 32000, Хмельницька область, Хмельницька область, Хмельницька область
Main contact
NameБут Андрій Андрійович
Phone+380978479597
E-mailets_a2641@post.mil.gov.ua
Positions list
| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Автоматичний вимикач 6kA 1P 25A В, Resi9 Schneider Electric R9F12225Code ДК021: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл | 20 штука | To 24 серп 2026 | Україна, Хмельницька область |
2 | Щиток під 6 автоматів VIKO зовнішнійCode ДК021: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл | 1 штука | To 24 серп 2026 | Україна, Хмельницька область |
3 | Автоматичний вимикач 6kA 1P 32A C, Resi9 Schneider Electric R9F12132Code ДК021: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл | 10 штука | To 24 серп 2026 | Україна, Хмельницька область |
4 | Автоматичний вимикач 6kA 1P 16A В, Resi9 Schneider Electric R9F02116Code ДК021: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл | 20 штука | To 24 серп 2026 | Україна, Хмельницька область |
Payment terms
| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруDescription: Оплата за поставлені та належним чином прийняті товари належної якості та кількості проводиться у безготівковій формі шляхом перерахування Замовником коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дати постачання після пред’явлення Постачальником видаткової накладної, підписання Сторонами Акту приймання-передачі товару та затвердження Замовником Акту приймання-передачі поставленого товару (Додаток 24 до Інструкції з обліку військового майна у Збройних Силах України, затвердженої наказом Міністерства оборони України від 17.08.2017 № 440), за умови надходження бюджетних коштів на рахунок Замовника за даним кодом видатків. | Пiсляоплата | 100% | 20 (робочі) |
Delivery terms
| № | Delivery condition | Type | Delivery amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруDescription: Протягом 30 календарних днів з дати підписання договору, але не пізніше 24.08.2026 Якщо дата 24.08.2026 буде раніше ніж 30 календарних днів з дати підписання договору, саме дата 24.08.2026 вказується в договорі, як пункт 5.1. Строк поставки Товару: до “24” серпня 2026 | Одноразова поставка | 100% | 20 (календарні) |
About procurement
Expected value10 672.13 UAH
Tender identifierUA-2026-07-28-005299-a
Minimum price reduction step amount53.37 UAH
не відбувся
Published
5 вер at 20:39Last changes
5 вер at 20:39Time left -29 29. 08 08. 41 41in
Expected value
10 672.13UAH incl. VAT