Тендер: Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування
Bid submission
until 31 лип. 00:00
Qualification
until 18 серп. 11:50
Reviewed
Pending
Procurer information
Main contact person
Items list
18| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Затискач для пуповиниCode ДК021: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосуванняProfile: 526913-33140000-779063-425746299Category: Затискач для пуповини Participant requirements | 300 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 08801, Київська область, Миронівка, Благовіщенська, 96 |
2 | Катетер назальний кисневий, не високопотоковий, для дорослих, з кисневою магістраллю, назальні кінчики пряміCode ДК021: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосуванняProfile: 503106-33140000-073095-42574629Category: Катетер назальний кисневий Participant requirements | 300 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 08801, Київська область, Миронівка, Благовіщенська, 96 |
3 | Катетер внутрішньовенний 22G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 25 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкоюCode ДК021: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосуванняProfile: 228119-33140000-364467-42574629Category: Катетери внутрішньовенні Participant requirements | 2 000 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 08801, Київська область, Миронівка, Благовіщенська, 96 |
4 | Катетер внутрішньовенний 20G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера від 32 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкоюCode ДК021: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосуванняProfile: 831847-33140000-364467-42574629Category: Катетери внутрішньовенні Participant requirements | 2 000 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 08801, Київська область, Миронівка, Благовіщенська, 96 |
5 | Катетер внутрішньовенний 24G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 19 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкоюCode ДК021: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосуванняProfile: 541729-33140000-364467-42574629Category: Катетери внутрішньовенні Participant requirements | 2 000 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 08801, Київська область, Миронівка, Благовіщенська, 96 |
6 | Катетер Нелатона, стерильний, одноразовий, жіночий, Fr14Code ДК021: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосуванняProfile: 100015-33140000-838383-42574629Category: Катетери Нелатона Participant requirements | 300 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 08801, Київська область, Миронівка, Благовіщенська, 96 |
7 | Краник трьохходовий, стерильний, одноразовий, з'єднання Luer Lock, без подовжувачаCode ДК021: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосуванняProfile: 950788-33140000-377843-42574629Category: Краник трьохходовий Participant requirements | 500 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 08801, Київська область, Миронівка, Благовіщенська, 96 |
8 | Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): MCode ДК021: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосуванняProfile: 100028-33140000-614919-42574629Category: Рукавички медичні оглядові Participant requirements | 20 000 пара | To 31 груд 2026 | Україна, 08801, Київська область, Миронівка, Благовіщенська, 96 |
9 | Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): LCode ДК021: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосуванняProfile: 100029-33140000-614919-42574629Category: Рукавички медичні оглядові Participant requirements | 10 000 пара | To 31 груд 2026 | Україна, 08801, Київська область, Миронівка, Благовіщенська, 96 |
10 | Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): LCode ДК021: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосуванняProfile: 100020-33140000-614919-42574629Category: Рукавички медичні оглядові Participant requirements | 8 000 пара | To 31 груд 2026 | Україна, 08801, Київська область, Миронівка, Благовіщенська, 96 |
11 | Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): SCode ДК021: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосуванняProfile: 100019-33140000-614919-42574629Category: Рукавички медичні оглядові Participant requirements | 2 000 пара | To 31 груд 2026 | Україна, 08801, Київська область, Миронівка, Благовіщенська, 96 |
12 | Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): MCode ДК021: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосуванняProfile: 100054-33140000-614919-42574629Category: Рукавички медичні оглядові Participant requirements | 15 000 пара | To 31 груд 2026 | Україна, 08801, Київська область, Миронівка, Благовіщенська, 96 |
13 | Шапочка медична одноразова зі спанбонду, нестерильна, розмір універсальний, на резинціCode ДК021: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосуванняProfile: 414175-33190000-761376-42574629Category: Шапочка медична одноразова Participant requirements | 5 000 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 08801, Київська область, Миронівка, Благовіщенська, 96 |
14 | Маски медичні захисні: тришарові, для дорослих, одноразові, нетканий матеріал (спанбонд+мельтблаун) 20–30 г/м², на гумових петлях, з носовим фіксатором, розмір 17.5×9.5 смCode ДК021: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосуванняProfile: 100003-33141000-000003-42574629Category: Маски медичні захисні Participant requirements | 6 000 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 08801, Київська область, Миронівка, Благовіщенська, 96 |
15 | Бахіли медичні, нестерильні, одноразові, низькіCode ДК021: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосуванняProfile: 100002-33190000-370694-42574629Category: Бахіли медичні Participant requirements | 3 000 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 08801, Київська область, Миронівка, Благовіщенська, 96 |
16 | Пов'язки для лікування ран: вид: гідрогелева, індивідуальне пакування, бактерицидна дія, стерильно, без перфорацій, довжина: 40 см, ширина: 10 смCode ДК021: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосуванняProfile: 100018-33140000-263254-42574629Category: Пов'язки для лікування ран Participant requirements | 10 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 08801, Київська область, Миронівка, Благовіщенська, 96 |
17 | Пов'язки для лікування ран: вид: з альгінатом натрію та альгінатом кальцію, індивідуальне пакування, бактерицидна дія, стерильно, з перфораціями, довжина: 7 см, ширина: 5 смCode ДК021: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосуванняProfile: 100017-33140000-263254-42574629Category: Пов'язки для лікування ран Participant requirements | 10 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 08801, Київська область, Миронівка, Благовіщенська, 96 |
18 | Набір для катетеризації 2-канальний, катетер 4 Fr довжиною 20 см, шприц 5 мл, J провідник довжиною 45см, дилятатор 4FCode ДК021: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосуванняProfile: 797871-33141200-904321-42574629Category: Набір для катетеризації центральних вен Participant requirements | 3 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 08801, Київська область, Миронівка, Благовіщенська, 96 |
Tender documents
2| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Договір_ЗЦП_2026_зразок вироби медичного призначення.docx | Проект договору | Tender | 28 липня 2026 12:39:19 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 28 липня 2026 12:39:57 | View |
Participant requirements
2| # | Requirement | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкційExpand Description:Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран Legal grounds:822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION 822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION 822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції" Creation date28.07.2026 12:39 StatusАктивна ValueYes Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Creation date28.07.2026 12:39 StatusАктивна ValueYes Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран Creation date28.07.2026 12:39 StatusАктивна ValueYes | ||||||
2 | Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договоромExpand Description:Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду Legal grounds:822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків Creation date28.07.2026 12:39 StatusАктивна ValueYes При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків Creation date28.07.2026 12:39 StatusАктивна ValueYes
|
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
Delivery terms
1| № | Delivery condition | Type | Delivery amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | подання заявки | Повторювана поставка | 100% | 10 (календарні) |
About procurement
Proposals
Participants
Contracts
| ID | Status | |
|---|---|---|
UA-2026-07-28-005357-a-a1Buyer: Комунальне некомерційне підприємство Миронівської міської ради "Миронівська опорна багатопрофільна лікарня"Supplier: ТОВ «ПВКП ВАЛЛЕНТА» | Скасовано | |
UA-2026-07-28-005357-a-a2Buyer: Комунальне некомерційне підприємство Миронівської міської ради "Миронівська опорна багатопрофільна лікарня"Supplier: Фізична особа-підприємець Ігнатенко Наталія Валентинівна | Укладено |