Тендер: Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваПівденний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
Код38351628
АдресаУкраїна, 65023, Одеська область, м. Одеса, вул. Кіри Муратової, 6
Main contact person
NameЮлія Чулакова
Phone+380487630083
E-mailyuliia.chulakova@legalaid.od.ua
Items list
13| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення №002 - 150003626 від 08.07.2025 року на стадії провадження - С1Code ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 03 серп 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 65000, Одеська область, м. Одеса, вул. Канатна, 101В |
2 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення №2-15-2026 - 001035 від 25.02.2026 року на стадії провадження - ДРCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 03 серп 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 65000, Одеська область, м. Одеса, вул. Грецька, 42 |
3 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення №2-15-2026 - 002528 від 13.05.2026 року на стадії провадження - ЗЗCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 03 серп 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 65000, Одеська область, м. Одеса, вул. Грецька, 42 |
4 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення №2-15-2026 - 002562 від 14.04.2026 року на стадії провадження - ЗЗCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 03 серп 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 65000, Одеська область, м. Одеса, вул. Канатна, 101В |
5 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення №2-15-2026 - 002661 від 20.05.2026 року на стадії провадження - ЗЗCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 03 серп 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 65000, Одеська область, м. Одеса, вул. Єврейська, 43 |
6 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення №2-15-2026 - 002658 від 20.05.2026 року на стадії провадження - ЗЗCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 03 серп 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 65000, Одеська область, м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 20 |
7 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення №2-15-2026 - 002646 від 20.05.2026 року на стадії провадження - ДРCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 03 серп 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 65000, Одеська область, м. Одеса, вул. Артура Савельєва, 6 |
8 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення №2-15-2026 - 002728 від 24.05.2026 року на стадії провадження - АЗCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 03 серп 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 65000, Одеська область, м. Одеса, пляж Ланжерон, 1/2 |
9 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення №2-15-2026 - 000093 від 09.01.2026 року на стадії провадження - С1Code ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 03 серп 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 65000, Одеська область, м. Одеса, вул. Канатна, 101В |
10 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення №2-15-2026 - 002767 від 26.05.2026 року на стадії провадження - ЗЗCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 03 серп 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 65000, Одеська область, м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 20 |
11 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення №2-15-2026 - 002881 від 30.05.2026 року на стадії провадження - ЗЗCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 03 серп 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 65000, Одеська область, м. Одеса, вул. Канатна, 101В |
12 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення №2-15-2026 - 002445 від 09.05.2026 року на стадії провадження - ЗЗCode ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 03 серп 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 65000, Одеська область, м. Одеса, вул. Канатна, 101В |
13 | Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручення №2-15-2026 - 000130 від 13.01.2026 року на стадії провадження - С1Code ДК021: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва | 1 послуга | From 03 серп 2026
To 31 груд 2026 | Україна, 65000, Одеська область, м Одеса, вул Єврєйська 43 |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 03 серпня 2026 14:43:24 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-08-03-007202-a
ID Prozorroe880e2d965604dad8a13dc92459bbf16
Expected value27 888 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryпослуги
Plan identifierUA-P-2026-07-30-005846-a
DK 021:2015 code79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
адвокат Токарчук Вікторія Володимирівна | переможець | 27 888,00 грнexcl. VAT |
Завершена
Published
3 серп at 14:42Last changes
3 серп at 14:43Expected value
27 888.00UAH excl. VAT