Тендер: Закупівля запасних частин до автомобільної техніки
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваВійськова частина А4150
Код08180776
АдресаУкраїна
Main contact person
Name
Items list
17| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Ремінь ГРМ RENAULT MASTER 2.8TDI 98-;Code ДК021: 34310000-3 Двигуни та їх частини | 1 штука1 682 UAH без ПДВ | From 24 лип 2026
To 22 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
2 | Натяжний ролик, зубчастий реміньCode ДК021: 34310000-3 Двигуни та їх частини | 1 штука848 UAH без ПДВ | From 24 лип 2026
To 22 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
3 | Клапан двигунаCode ДК021: 34310000-3 Двигуни та їх частини | 1 штука383 UAH без ПДВ | From 24 лип 2026
To 22 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
4 | Натяжний ролик, зубчастий реміньCode ДК021: 34310000-3 Двигуни та їх частини | 1 штука792 UAH без ПДВ | From 24 лип 2026
To 22 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
5 | Натяжний ролик ременю ГРМCode ДК021: 34310000-3 Двигуни та їх частини | 1 штука507 UAH без ПДВ | From 24 лип 2026
To 22 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
6 | Комплект ущільнень, голівка циліндраCode ДК021: 34310000-3 Двигуни та їх частини | 1 штука2 563 UAH без ПДВ | From 24 лип 2026
To 22 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
7 | Ущільнення, голівка циліндраCode ДК021: 34310000-3 Двигуни та їх частини | 1 штука1 221 UAH без ПДВ | From 24 лип 2026
To 22 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
8 | НАБІР ПРОКЛАДКИ ФОРСУНКИCode ДК021: 34310000-3 Двигуни та їх частини | 1 штука1 114 UAH без ПДВ | From 24 лип 2026
To 22 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
9 | Ф-тр пов. Audi A3 II 1.9TDI, 2.0TDI 5/03, VW Golf V, Touran 1.9TDI, 2.0TDI 3/03Code ДК021: 34310000-3 Двигуни та їх частини | 1 штука435 UAH без ПДВ | From 24 лип 2026
To 22 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
10 | Насос охолоджувальної рідини, охолодження двигунаCode ДК021: 34310000-3 Двигуни та їх частини | 1 штука1 600 UAH без ПДВ | From 24 лип 2026
To 22 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
11 | Підвіска, двигунCode ДК021: 34310000-3 Двигуни та їх частини | 1 штука1 376 UAH без ПДВ | From 24 лип 2026
To 22 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
12 | Кронштейн подушки двигунаCode ДК021: 34310000-3 Двигуни та їх частини | 1 штука1 451 UAH без ПДВ | From 24 лип 2026
To 22 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
13 | Опора двигуна праваCode ДК021: 34310000-3 Двигуни та їх частини | 1 штука1 017 UAH без ПДВ | From 24 лип 2026
To 22 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
14 | Патрубок системи охолодження гумовийCode ДК021: 34310000-3 Двигуни та їх частини | 1 штука240 UAH без ПДВ | From 24 лип 2026
To 22 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
15 | Радіатор, охолодження двигунаCode ДК021: 34310000-3 Двигуни та їх частини | 1 штука2 900 UAH без ПДВ | From 24 лип 2026
To 22 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
16 | Масляний фільтрCode ДК021: 34310000-3 Двигуни та їх частини | 1 штука143 UAH без ПДВ | From 24 лип 2026
To 22 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
17 | Фільтр повітряCode ДК021: 34310000-3 Двигуни та їх частини | 1 штука182 UAH без ПДВ | From 24 лип 2026
To 22 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 05 серпня 2026 12:01:42 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-08-05-004792-a
ID Prozorrofc424309e6aa4cab934fbaf88aae7e53
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryтовари
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
Оборонний постачальник | переможець | 18 454,00 грнexcl. VAT |