ID: 147911013a08afa10f241bcba8b3dcac60c3d14
Лот: Послуги з доступу до мережі Інтернет з захистом від DDoS-атак (основний канал)
Lot
Collapse all
Customer information
Nameакціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”
Code20077720
Websitehttp://www.naftogaz.com
AddressУкраїна, 01601, Київська область, м. Київ , вул. Б.Хмельницького, 6
Main contact
NameІрина Царьова
Phone+380445863466
E-mailtsarova@naftogaz.com
Positions list
| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з доступу до мережі Інтернет з захистом від DDoS-атак (основний канал) за адресою Михайлівська, 12Code ДК021: 72411000-4 Постачальники Інтернет-послуг | 1 послуга | To 14 вер 2027 | Україна, м. Київ |
2 | Послуги з доступу до мережі Інтернет з захистом від DDoS-атак (основний канал) за адресою Паркова дорога, будинок 16-А (ЦОД “Парковий”, модуль НАК “Нафтогаз України”)Code ДК021: 72411000-4 Постачальники Інтернет-послуг | 1 послуга | To 14 вер 2027 | Україна, м. Київ |
Payment terms
| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | інша подіяDescription: Розрахунки за належним чином надані Послуги проводяться Замовником щомісячно в національній валюті України у безготівковій формі шляхом перерахування грошових коштів на банківський рахунок Виконавця, зазначений у цьому Договорі, протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дати підписання Сторонами відповідного щомісячного Акта приймання-передачі наданих послуг та отримання від Виконавця відповідного оригіналу рахунку-фактур | Пiсляоплата | 100% | 20 (робочі) |
Delivery terms
| № | Delivery condition | Type | Delivery amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | подання заявкиDescription: Строк надання Послуг: з 15.09.2026 по 14.09.2027 року
Місце надання Послуг: Паркова дорога, будинок 16-А (ЦОД “Парковий”, модуль НАК “Нафтогаз України”), м. Київ.
Строк надання Послуг: з 01.01.2027 по 14.09.2027 року
Місце надання Послуг: вул. Михайлівська, 12, м. Київ.
Послуги надаються Замовнику в порядку та на умовах, визначених у Договорі, Замовленні на Послуги (Додаток №2 до Договору, який є невід’ємною частиною Договору) та в Угоді про рівень якості Послуг (Додаток №1 до Договору).
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо Учасником, повинні бути складені українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ, що складений іноземною мовою, Учасник надає автентичний переклад цього документу українською мовою (вимоги зазначені в п.7 Розділу І тендерної документації). | Повторювана поставка | 100% | 365 (календарні) |
About procurement
Expected value410 000 UAH
Tender identifierUA-2026-08-07-005159-a
Minimum price reduction step amount4 100 UAH
Participants
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
Спільне українсько-німецьке підприємство в формі товариства з обмеженою відповідальністю «ІНФОКОМ» | переможець | 119 925,00 грнexcl. VAT |
активний
Published
31 серп at 07:43Last changes
31 серп at 07:43Time left -10 10. 19 19. 32 32in
Expected value
410 000.00UAH excl. VAT