Тендер: Кабель ВВГ
Multilot
Спрощена закупівля
Procurement
Questions
Claims
Enquiry period
until 13 серп. 12:30
Bid submission
until 19 серп. 12:30
Auction
Pending
Qualification
Pending
Reviewed
Pending
Bid submission:13 серп 2026 12:30 - 19 серп 2026 12:30
Enquiry period:07 серп 2026 12:25 - 13 серп 2026 12:30
Collapse all
Procurer information
Назвавійськова частина А 2641
Код24982999
АдресаУкраїна, 32000, Хмельницька область, Хмельницька область, Хмельницька область
Main contact person
NameГомілко Оксана Вікторівна
Phone+380679085024
E-mailtender_a2641@post.mil.gov.ua
Lots list
1| Name | Expected value | Status | Auction | |
|---|---|---|---|---|
Кабель ВВГ 1479139 | 31 258,50 грнWith VAT | не відбувся | - |
Items list
4| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Кабель ВВГ нг 2х1,5Related to lot: Кабель ВВГCode ДК021: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція | 120 погонний метр | To 30 вер 2026 | Україна, 32302, Хмельницька область, Хмельницька область, Хмельницька область |
2 | Кабель ВВГ нг 3х4Related to lot: Кабель ВВГCode ДК021: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція | 120 погонний метр | To 30 вер 2026 | Україна, 32302, Хмельницька область, Хмельницька область, Хмельницька область |
3 | Кабель ВВГ нг 3х2,5Related to lot: Кабель ВВГCode ДК021: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція | 270 погонний метр | To 30 вер 2026 | Україна, 32302, Хмельницька область, Хмельницька область, Хмельницька область |
4 | Кабель ВВГ нг 3х1,5Related to lot: Кабель ВВГCode ДК021: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція | 100 погонний метр | To 30 вер 2026 | Україна, 32302, Хмельницька область, Хмельницька область, Хмельницька область |
Tender documents
6Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Оголошення .docx | Тендерна документація | Tender | 07 серпня 2026 12:25:42 | View |
2 | Додаток 2 Форма цінової пропозиції.docx | Тендерна документація | Tender | 07 серпня 2026 12:25:42 | View |
3 | Додаток 3 Проект договору.docx | Проект договору | Tender | 07 серпня 2026 12:25:42 | View |
4 | Додаток 1 Перелік документів_ які учасники закупівлі повинні подати у складі своїх пропозицій.docx | Тендерна документація | Tender | 07 серпня 2026 12:25:42 | View |
5 | Додаток 4 -Анкета для перевірки інформації про контрагента.docx | Тендерна документація | Tender | 07 серпня 2026 12:25:42 | View |
6 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 07 серпня 2026 12:31:21 | View |
Download all (.zip)
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруDescription: Оплата за поставлені та належним чином прийняті товари належної якості та кількості проводиться у безготівковій формі шляхом перерахування Замовником коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дати постачання після пред’явлення Постачальником видаткової накладної, підписання Сторонами Акту приймання-передачі товару та затвердження Замовником Акту приймання-передачі поставленого товару (Додаток 24 до Інструкції з обліку військового майна у Збройних Силах України, затвердженої наказом Міністерства оборони України від 17.08.2017 № 440), за умови надходження бюджетних коштів на рахунок Замовника за даним кодом видатківRelated to lot: Кабель ВВГ | Пiсляоплата | 100% | 20 (робочі) |
Delivery terms
1| № | Delivery condition | Type | Delivery amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруDescription: Протягом 40 календарних днів з дати підписання договору, але не пізніше 30.09.2026 Якщо дата 30.09.2026 буде раніше ніж 40 календарних днів з дати підписання договору, саме дата 30.09.2026 вказується в договорі, як пункт 5.1. Строк поставки Товару: до “30” вересня 2026 рокуRelated to lot: Кабель ВВГ | Одноразова поставка | 100% | 40 (календарні) |
About procurement
IDUA-2026-08-07-005331-a
ID Prozorroc2701620530e4cd69ac236ef0fd56abe
Expected value31 258.5 UAH
Procurement procedure typeСпрощена закупівля
Main procurement categoryтовари
Procurement terms review
| Procurement terms review request | Status | Request date |
|---|
No review requests
Торги не відбулися
Published
7 серп at 12:31Last changes
19 серп at 12:30Expected value
31 258.50UAH incl. VAT