Тендер: Пожежне майно
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваСАМБІРСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА (РАЙОНУ)
Код26622609
АдресаУкраїна, 81400, Львівська область, м. Самбір, вул. Завокзальна, буд. 13
Main contact person
NameБогдан Коваль
Phone+380963885197
E-mailzakupka_sambirkech@post.mil.gov.ua
Items list
10| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Голівка муфтова ГМ-80Code ДК021: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання | 2 штука630 UAH з ПДВ | To 25 серп 2026 | Україна, 81400, Львівська область, м.Самбір, вул.Завокзальна,13 |
2 | Рукав пожежний Д-66 (т) з ГРН-70Code ДК021: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання | 3 штука1 550 UAH з ПДВ | To 25 серп 2026 | Україна, 81400, Львівська область, м.Самбір, вул.Завокзальна,13 |
3 | Рукав напірно-всмоктуючий Д-75 (В-2-75 ГОСТ 5398-76) 1м.пCode ДК021: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання | 10 метр1 265 UAH з ПДВ | To 25 серп 2026 | Україна, 81400, Львівська область, м.Самбір, вул.Завокзальна,13 |
4 | Голівка рукавна ГР-80Code ДК021: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання | 1 штука334 UAH з ПДВ | To 25 серп 2026 | Україна, 81400, Львівська область, м.Самбір, вул.Завокзальна,13 |
5 | Хомут металевий силовий 87-92Code ДК021: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання | 2 штука79 UAH з ПДВ | To 25 серп 2026 | Україна, 81400, Львівська область, м.Самбір, вул.Завокзальна,13 |
6 | Шафа пожежна ШП 60/120 У-С червона, (навісна, із задньою стінкою, 600*1200*230мм)Code ДК021: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання | 1 штука5 332 UAH з ПДВ | To 25 серп 2026 | Україна, 81400, Львівська область, м.Самбір, вул.Завокзальна,13 |
7 | Голівка перехідна ГП 50*70Code ДК021: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання | 1 штука781 UAH з ПДВ | To 25 серп 2026 | Україна, 81400, Львівська область, м.Самбір, вул.Завокзальна,13 |
8 | Голівка перехідна ГП 80*70Code ДК021: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання | 1 штука865 UAH з ПДВ | To 25 серп 2026 | Україна, 81400, Львівська область, м.Самбір, вул.Завокзальна,13 |
9 | Ствол пожежний РСП-65 з головкою рукавною Code ДК021: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання | 1 штука1 409 UAH з ПДВ | To 25 серп 2026 | Україна, 81400, Львівська область, м.Самбір, вул.Завокзальна,13 |
10 | Плакат "Види вогнегасників№ А4 (210*297)Code ДК021: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання | 20 штука100 UAH з ПДВ | To 25 серп 2026 | Україна, 81400, Львівська область, м.Самбір, вул.Завокзальна,13 |
Tender documents
2Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | лист-пояснення щодо бенефіціарного власника.pdf | Not specified | Tender | 07 серпня 2026 14:38:44 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 07 серпня 2026 14:39:38 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-08-07-008317-a
ID Prozorro872c2e91a8cf46ff80051076920a6644
Expected value29 439 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-08-06-009017-a
DK 021:2015 code35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА УКРАЇНИ" | переможець | 29 439,00 грнincl. VAT |
Завершена
Published
7 серп at 14:38Last changes
7 серп at 14:39Expected value
29 439.00UAH incl. VAT