ID: 1481839dfb227a481e794420e24c83099ae27c7
Лот: Матеріали для господарської діяльності (Термоусаджувальна трубка)
Lot
Collapse all
Customer information
NameУправління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Рівненській області
Code34781305
AddressУкраїна, null, Рівненська область, Рівне, null
Main contact
NameОвсіюк Юрій Вікторович
Phone+380937520098
E-maily.ovsiiuk@ws.cip.gov.ua
Positions list
| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Термоусаджувальна трубка без клею: D – 5/2.5 мм., чорнаCode ДК021: 31650000-7 Ізоляційне приладдя | 10 метр | To 30 вер 2026 | Україна, Рівненська область, Рівне |
2 | Термоусаджувальна трубка без клею: D – 6/3 мм., чорнаCode ДК021: 31650000-7 Ізоляційне приладдя | 10 метр | To 30 вер 2026 | Україна, Рівненська область, Рівне |
3 | Термоусаджувальна трубка без клею: D – 8/4 мм., чорнаCode ДК021: 31650000-7 Ізоляційне приладдя | 5 метр | To 30 вер 2026 | Україна, Рівненська область, Рівне |
Payment terms
| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 10 (банківські) |
Delivery terms
| № | Delivery condition | Type | Delivery amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договору | Одноразова поставка | 100% | 10 (банківські) |
About procurement
Expected value250 UAH
Tender identifierUA-2026-08-10-011663-a
Minimum price reduction step amount1.25 UAH
не відбувся
Published
4 вер at 09:08Last changes
4 вер at 09:08Expected value
250.00UAH excl. VAT