Тендер: Запасні частини до транспортних засобів
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
Код08803595
АдресаУкраїна
Main contact person
Name
Items list
11| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Палець д.40Code ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
2 | Палець д.50Code ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
3 | Втулка д.50Code ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
4 | Кільце д.20Code ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
5 | Кільце д.24Code ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
6 | Джойстік під вилкуCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
7 | Комплект підключення тросаCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
8 | Трос підключенняCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
9 | Комплект штуцерівCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
10 | Корпус вилок в зборіCode ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
11 | Корпус бортовий МТЗ-82Code ДК021: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 14 серпня 2026 15:37:31 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-08-14-009727-a
ID Prozorrocef6dadbc2854f099176e12d0fa18a3d
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryтовари
Condition of applicationПідпункт 4 пункту 13
JustificationІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
Оборонний постачальник | переможець | 33 445,00 грнexcl. VAT |