Тендер: Підгузки для дорослих та Пелюшки одноразові
Bid submission
until 20 серп. 00:00
Qualification
until 20 серп. 12:56
Reviewed
Pending
Procurer information
Main contact person
Items list
5| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Підгузки для дорослихCode ДК021: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиCategory: Підгузки для дорослих Participant requirements | 900 штука | To 10 вер 2026 | Україна, 08460, Київська область, село Ташань, вулиця Шевченка, будинок 21-Б |
2 | Підгузки для дорослихCode ДК021: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиCategory: Підгузки для дорослих Participant requirements | 1 800 штука | To 10 вер 2026 | Україна, 08460, Київська область, село Ташань, вулиця Шевченка, будинок 21-Б |
3 | Підгузки для дорослихCode ДК021: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиCategory: Підгузки для дорослих Participant requirements | 1 800 штука | To 10 вер 2026 | Україна, 08460, Київська область, село Ташань, вулиця Шевченка, будинок 21-Б |
4 | Пелюшки одноразовіCode ДК021: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиCategory: Пелюшки одноразові Participant requirements | 240 штука | To 10 вер 2026 | Україна, 08460, Київська область, село Ташань, вулиця Шевченка, будинок 21-Б |
5 | Пелюшки одноразовіCode ДК021: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиCategory: Пелюшки одноразові Participant requirements | 360 штука | To 10 вер 2026 | Україна, 08460, Київська область, село Ташань, вулиця Шевченка, будинок 21-Б |
Tender documents
2| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Проект договору_підгузники і пелюшки (1).docx | Проект договору | Tender | 17 серпня 2026 15:38:00 | View |
2 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 17 серпня 2026 15:39:56 | View |
Participant requirements
2| # | Requirement |
|---|---|
1 | Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкційExpand Description:Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран Legal grounds:822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION 822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION 822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції" Creation date17.08.2026 15:37 StatusАктивна ValueYes Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Creation date17.08.2026 15:37 StatusАктивна ValueYes Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран Creation date17.08.2026 15:37 StatusАктивна ValueYes |
2 | Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договоромExpand Description:Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду Legal grounds:822 Постанова про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу, NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків Creation date17.08.2026 15:37 StatusАктивна ValueYes При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків Creation date17.08.2026 15:37 StatusАктивна ValueYes |
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруDescription: 3.6. Умови оплати: оплата здійснюється за фактично отриманий товар протягом 30 (тридцяти) календарних днів від дати отримання товару, на підставі документів, що підтверджують факт поставки (видаткових накладних). | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
Delivery terms
1| № | Delivery condition | Type | Delivery amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруDescription: 2.1. Поставка товару Покупцю здійснюється силами та за рахунок Постачальника за погодженою із замовником адресою: Київська область, Бориспільський район, село Ташань, вулиця Шевченка, 21-Б. 2.2. Поставка Товару здійснюється з моменту підписання договору до 10 вересня 2026 року. | Одноразова поставка | 100% | 30 (календарні) |
About procurement
Proposals
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
ТОВ "Бетта-Сервіс" | дійсна | 117 732,00 грнexcl. VAT Unit price |
Participants
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
ТОВ "Бетта-Сервіс" | переможець | 117 732,00 грнexcl. VAT |