Тендер: Канцелярські товари
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваУправління освіти Бахмутської міської ради
Код02142796
Веб-сайтhttps://bahmutosvita.klasna.com/
АдресаУкраїна, 84500, Донецька область, м.Бахмут, вул. Б. Горбатова, 42
Main contact person
NameВікторія Трачук
Phone+380990453508
E-mailvika17134@gmail.com
URLhttps://bahmutosvita.klasna.com/
Items list
20| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Папка А4 на блискавці з ручкамиCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 15 штука | To 31 серп 2026 | Україна, 64601, Харківська область, м. Лозова, МН2, б.47 |
2 | Зошит в клітинку (12 аркушів)Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 45 штука | To 31 серп 2026 | Україна, 64601, Харківська область, м. Лозова, МН2, б.47 |
3 | Зошит в косу лінію (12 аркушів)Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 45 штука | To 31 серп 2026 | Україна, 64601, Харківська область, м. Лозова, МН2, б.47 |
4 | Альбом для малювання на спіралі (20 аркушів)Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 15 штука | To 31 серп 2026 | Україна, 64601, Харківська область, м. Лозова, МН2, б.47 |
5 | Олівець графітнийCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 15 штука | To 31 серп 2026 | Україна, 64601, Харківська область, м. Лозова, МН2, б.47 |
6 | Олівці кольорові (12 шт.)Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 15 пачка | To 31 серп 2026 | Україна, 64601, Харківська область, м. Лозова, МН2, б.47 |
7 | Фарба акварельна (10 кольорів)Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 15 пачка | To 31 серп 2026 | Україна, 64601, Харківська область, м. Лозова, МН2, б.47 |
8 | Точилка для олівцівCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 15 штука | To 31 серп 2026 | Україна, 64601, Харківська область, м. Лозова, МН2, б.47 |
9 | ГумкаCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 15 штука | To 31 серп 2026 | Україна, 64601, Харківська область, м. Лозова, МН2, б.47 |
10 | Пластилін (12 кольорів)Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 15 пачка | To 31 серп 2026 | Україна, 64601, Харківська область, м. Лозова, МН2, б.47 |
11 | Дошка для роботи з пластиліномCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 15 штука | To 31 серп 2026 | Україна, 64601, Харківська область, м. Лозова, МН2, б.47 |
12 | Пензлик набірCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 15 пачка | To 31 серп 2026 | Україна, 64601, Харківська область, м. Лозова, МН2, б.47 |
13 | Лінійка 15 см.Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 15 штука | To 31 серп 2026 | Україна, 64601, Харківська область, м. Лозова, МН2, б.47 |
14 | Палітра Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 15 штука | To 31 серп 2026 | Україна, 64601, Харківська область, м. Лозова, МН2, б.47 |
15 | Картон кольоровий (набір)Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 15 пачка | To 31 серп 2026 | Україна, 64601, Харківська область, м. Лозова, МН2, б.47 |
16 | Кольоровий папір (набір)Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 15 пачка | To 31 серп 2026 | Україна, 64601, Харківська область, м. Лозова, МН2, б.47 |
17 | Фломастери (12 кольорів)Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 15 пачка | To 31 серп 2026 | Україна, 64601, Харківська область, м. Лозова, МН2, б.47 |
18 | Підставка- трансформер під підручниківCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 15 штука | To 31 серп 2026 | Україна, 64601, Харківська область, м. Лозова, МН2, б.47 |
19 | Наліпки патріотичні ( А5)Code ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 15 штука | To 31 серп 2026 | Україна, 64601, Харківська область, м. Лозова, МН2, б.47 |
20 | Закладки магнітніCode ДК021: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне | 15 пачка | To 31 серп 2026 | Україна, 64601, Харківська область, м. Лозова, МН2, б.47 |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 18 серпня 2026 10:29:20 | View |
Download all (.zip)
About procurement
IDUA-2026-08-18-002145-a
ID Prozorro584f752437264e4b97de8633a5ed99bb
Expected value15 045 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-08-18-002515-a
DK 021:2015 code30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
РОХМАН МАРИНА МИКОЛАЇВНА | переможець | 15 045,00 грнexcl. VAT |
Завершена
Published
18 серп at 10:27Last changes
18 серп at 10:29Expected value
15 045.00UAH excl. VAT