Тендер: Комплекти меблів
Multilot
Спрощена закупівля
Procurement
Questions (1)
Claims
Enquiry period
until 22 серп. 18:00
Bid submission
until 26 серп. 00:00
Auction
Pending
Qualification
Pending
Reviewed
Pending
Bid submission:22 серп 2026 18:00 - 26 серп 2026 00:00
Enquiry period:18 серп 2026 17:05 - 22 серп 2026 18:00
Collapse all
Procurer information
НазваСлужба безпеки України
Код00034074
АдресаУкраїна, 00000, Київська область, Київ, місто Київ
Main contact person
NameСБУ ДГЗ
Phone380931300624
E-mailinet_dgz@ssu.gov.ua
Lots list
1| Name | Expected value | Status | Auction | |
|---|---|---|---|---|
Комплекти меблів 1491487 | 79 516,00 грнWith VAT | не відбувся | - |
Items list
2| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Комплект кухонних меблів з обіднім столом № 1Related to lot: Комплекти меблівCode ДК021: 39140000-5 Меблі для дому | 1 комплект | To 25 лист 2026 | Україна, 00000, Київська область, Київ, місто Київ |
2 | Комплект кухонних меблів з обіднім столом № 2Related to lot: Комплекти меблівCode ДК021: 39140000-5 Меблі для дому | 1 комплект | To 25 лист 2026 | Україна, 00000, Київська область, Київ, місто Київ |
Tender documents
4Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Вимоги до предмета закупівлі (кухні).docx | Технічні специфікації | Tender | 18 серпня 2026 17:05:59 | View |
2 | Перелік документів, які подаються учасниками у складі пропозиції.doc | Кваліфікаційні критерії | Tender | 18 серпня 2026 17:05:59 | View |
3 | Проєкт договору.doc | Проект договору | Tender | 18 серпня 2026 17:05:59 | View |
4 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 18 серпня 2026 17:11:22 | View |
Download all (.zip)
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруDescription: Оплата за Товар здійснюється Покупцем згідно з ч. 1 ст. 49 Бюджетного кодексу України – протягом 10 (десяти) банківських днів з дня отримання Покупцем Товару на підставі належним чином оформлених документів (видаткових накладних тощо) Продавця при наявності бюджетних призначень на ці цілі, з можливістю відстрочки платежу до кінця бюджетного року без нарахування штрафних санкцій.Related to lot: Комплекти меблів | Пiсляоплата | 100% | 10 (банківські) |
Delivery terms
1| № | Delivery condition | Type | Delivery amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруDescription: Пояснення щодо “Період (днів)”: в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі та у Проєкті договору (п. 5.1) визначено, що строк (термін) поставки (передачі) Продавцем Товару Покупцю: до 25.11.2026 року. Період днів, який зазначено в оголошенні про закупівлю, є орієнтовним, так як на момент оприлюднення оголошення про закупівлю не визначено переможця закупівлі та не укладено договір про закупівлю. Таким чином, Замовник не має можливості вказати точний період днів. Пояснення щодо “Розмір поставки, %”: відповідно до Проєкту договору (п. 5.1.1) визначено, поставка (передача) та відвантаження Продавцем Товару Покупцю може здійснюватися окремими партіями.Related to lot: Комплекти меблів | Повторювана поставка | 100% | 69 (календарні) |
About procurement
IDUA-2026-08-18-012425-a
ID Prozorro639823ec30604c26b879748d60bbce70
Expected value79 516 UAH
Procurement procedure typeСпрощена закупівля
Main procurement categoryтовари
Plan identifierUA-P-2026-08-10-002373-a
DK 021:2015 code39140000-5 Меблі для дому
Procurement terms review
| Procurement terms review request | Status | Request date |
|---|
No review requests
Торги не відбулися
Published
18 серп at 17:11Last changes
26 серп at 00:00Expected value
79 516.00UAH incl. VAT