Тендер: Послуги з технічного огляду обладнання
Закупівля без використання електронної системи
Collapse all
Procurer information
НазваКОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАСІЧНЯНСЬКИЙ НЕКОМЕРЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ПАСІЧНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Код44082501
АдресаУкраїна, 78431, Івано-Франківська область, с. Пнів, вул. УСС, 90Б
Main contact person
NameОсташук Володимир Русланович
Phone380974007787
E-mailOstashukvolodymyrr@gmail.com
Items list
8| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Повірка. Ваги для статичного зважування понад 50 до 500 кгCode ДК021: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 78431, Івано-Франківська область, с. Пнів, вул. УСС, 90Б |
2 | Повірка. Ваги електронні з визначенням маси, ціни та вартостіCode ДК021: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів | 4 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 78431, Івано-Франківська область, с. Пнів, вул. УСС, 90Б |
3 | Повірка. Сфігмоманометри механічніCode ДК021: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів | 12 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 78431, Івано-Франківська область, с. Пнів, вул. УСС, 90Б |
4 | Повірка. Психрометри (ВИТ-1, ВИТ-2)Code ДК021: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів | 8 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 78431, Івано-Франківська область, с. Пнів, вул. УСС, 90Б |
5 | Повірка. Фотоелектроколориметри (ФЗК, ФЗК-56, ФЗК-56М, КФО,КФК, КФК-2, ЛМФ-72 та аналогічні)Code ДК021: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 78431, Івано-Франківська область, с. Пнів, вул. УСС, 90Б |
6 | Відшкодування витрат на виплату відрядженьCode ДК021: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 78431, Івано-Франківська область, с. Пнів, вул. УСС, 90Б |
7 | Повірка. Спектрофотометри атомно-абсорбційні (С-302, С-115, С-600, ААS-3, КАС-120 та аналогічні)Code ДК021: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 78431, Івано-Франківська область, с. Пнів, вул. УСС, 90Б |
8 | Повірка. Аналізатор гематологічні (АК-11, "Cobas", "Micros" та аналогічні)Code ДК021: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів | 1 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 78431, Івано-Франківська область, с. Пнів, вул. УСС, 90Б |
Tender documents
1Latest edition
| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 20 серпня 2026 16:47:08 | View |
Download all (.zip)
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | надання послуг | Пiсляоплата | 100% | 5 (робочі) |
About procurement
IDUA-2026-08-20-012425-a
ID Prozorro082e441d0b8c448d8b5d5002936a4732
Expected value11 576.4 UAH
Procurement procedure typeЗакупівля без використання електронної системи
Main procurement categoryпослуги
Plan identifierUA-P-2026-08-20-014677-a
DK 021:2015 code50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Participants
| Participant | Status | Price |
|---|---|---|
ДП "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" | переможець | 11 576,40 грнincl. VAT |
Завершена
Published
20 серп at 16:46Last changes
20 серп at 16:47Expected value
11 576.40UAH incl. VAT