Тендер: 44540000-7 Ланцюги
Bid submission
until 2 лип. 12:00
Auction
Completed
Qualification
until 6 лип. 14:29
Reviewed
until 12 лип. 00:00
Procurer information
Main contact person
Lots list
1| Name | Expected value | Status | Auction | |
|---|---|---|---|---|
44540000-7 Ланцюги 1432995 | 5 504 051,78 грнWithout VAT 165 000,00 грнBid security 5% Contract security | завершено | - |
Items list
17| No. | Name | Quantity | Delivery | Delivery address |
|---|---|---|---|---|
1 | Ланка швидкороз’ємна NEMAG №13Related to lot: 44540000-7 ЛанцюгиCode ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 10 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
2 | Ланка швидкороз’ємна NEMAG №12Related to lot: 44540000-7 ЛанцюгиCode ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 10 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
3 | Ланка з’єднувальна CW 16Related to lot: 44540000-7 ЛанцюгиCode ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 83 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
4 | Ланка з’єднувальна CW 19/20Related to lot: 44540000-7 ЛанцюгиCode ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 148 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
5 | Ланка з’єднувальна CW 22Related to lot: 44540000-7 ЛанцюгиCode ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 75 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
6 | Ланцюг G80 22х66Related to lot: 44540000-7 ЛанцюгиCode ДК021: 44540000-7 Ланцюги | 250 метр | To 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
7 | Гак самозакривний LHW 19/20 G10Related to lot: 44540000-7 ЛанцюгиCode ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 45 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
8 | Гак самозакривний LHW 16 G10Related to lot: 44540000-7 ЛанцюгиCode ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 25 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
9 | Кільце АW26 G10Related to lot: 44540000-7 ЛанцюгиCode ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 25 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
10 | Кільце АW32 G10Related to lot: 44540000-7 ЛанцюгиCode ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 25 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
11 | Кільце MW36 G10Related to lot: 44540000-7 ЛанцюгиCode ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 25 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
12 | Кільце овальне А36 G80Related to lot: 44540000-7 ЛанцюгиCode ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 18 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
13 | Ланка з’єднувальна V 26Related to lot: 44540000-7 ЛанцюгиCode ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 20 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
14 | Ланка з’єднувальна V 18/20Related to lot: 44540000-7 ЛанцюгиCode ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 25 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
15 | Підвісна гарнітура PEWAG VMXKW 1-16Related to lot: 44540000-7 ЛанцюгиCode ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 25 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
16 | Підвісна гарнітура PEWAG KMGW 2-16Related to lot: 44540000-7 ЛанцюгиCode ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 25 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
17 | Комплект ремонтний ланки CBHW 22 G10Related to lot: 44540000-7 ЛанцюгиCode ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 20 штука | To 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
Tender documents
7| # | Name | Document type | Related to | Published | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | додаток 1 до тендерної документації.docx | Not specified | Tender | 23 червня 2026 13:22:21 | View |
2 | додаток 2 до тендерної документації.docx | Not specified | Tender | 23 червня 2026 13:22:21 | View |
3 | додаток 3 до тендерної документації.doc | Проект договору | Tender | 23 червня 2026 13:22:21 | View |
4 | тендерна документація.doc | Not specified | Tender | 23 червня 2026 13:22:21 | View |
5 | додаток 4 до тендерної документації.docx | Not specified | Tender | 23 червня 2026 13:22:21 | View |
6 | додаток 5 до тендерної документації.docx | Not specified | Tender | 23 червня 2026 13:22:21 | View |
7 | sign.p7s Signed | Файл підпису закупівлі | Tender | 23 червня 2026 13:22:49 | View |
Participant requirements
17| # | Requirement | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договоромExpand Description:Замовник може відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором про закупівлю з тим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання і застосування санкцій у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору. Зазначений учасник процедури закупівлі може надати підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність відповідної підстави для відхилення тендерної пропозиції. Для цього учасник процедури закупівлі (суб’єкт господарювання) повинен довести, що він сплатив або зобов’язався сплатити відповідні зобов’язання та відшкодування завданих збитків. Якщо замовник вважає таке підтвердження достатнім, тендерна пропозиція такого учасника не може бути відхилена Legal grounds:Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків Creation date23.06.2026 13:22 StatusАктивна ValueYes При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків Creation date23.06.2026 13:22 StatusАктивна ValueYes
| ||||||||||||
2 | Наявність впливу на прийняття рішення замовникаExpand Description:Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається замовнком. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі Creation date23.06.2026 13:22 StatusАктивна ValueNo
| ||||||||||||
3 | Вчинення корупційних правопорушеньExpand Description:Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається переможцем Юридичною особою підтверджується, щоВідомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення Creation date23.06.2026 13:22 StatusАктивна ValueYes Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією Creation date23.06.2026 13:22 StatusАктивна ValueYes
Фізичною особою підтверджується, щоУчасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією Creation date23.06.2026 13:22 StatusАктивна ValueYes
| ||||||||||||
4 | Вчинення економічних правопорушеньExpand Description:Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів Legal grounds:2210-III Закон України "Про захист економічної конкуренції", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів Creation date23.06.2026 13:22 StatusАктивна ValueYes | ||||||||||||
5 | Вчинення кримінальних правопорушеньExpand Description:Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку або керівник учасника процедури закупівлі був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається переможцем Фізичною особою підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку Creation date23.06.2026 13:22 StatusАктивна ValueYes
Юридичною особою підтверджується, щоКерівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку Creation date23.06.2026 13:22 StatusАктивна ValueYes
| ||||||||||||
6 | Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовникомExpand Description:Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається замовнком. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Creation date23.06.2026 13:22 StatusАктивна ValueNo
| ||||||||||||
7 | Порушення справи про банкрутствоExpand Description:Учасник процедури закупівлі визнаний в установленому законом порядку банкрутом та стосовно нього відкрита ліквідаційна процедура Legal grounds:Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не визнаний в установленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура Creation date23.06.2026 13:22 StatusАктивна ValueYes | ||||||||||||
8 | Наявність антикорупційної програмиExpand Description:Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), не має антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 млн. гривень (у тому числі за лотом) Legal grounds:Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Резидентом підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми Creation date23.06.2026 13:22 StatusАрхівована ValueYes Нерезидентом підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є нерезидентом Creation date23.06.2026 13:22 StatusАрхівована ValueYes | ||||||||||||
9 | Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкційExpand Description:Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА; або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА; або пропонує в тендерній пропозиції товари походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (за винятком товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176) Legal grounds:1644-VII Закон України "Про санкції", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Creation date23.06.2026 13:22 StatusАктивна ValueYes Учасник процедури закупівлі не є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Creation date23.06.2026 13:22 StatusАктивна ValueYes Учасник процедури закупівлі не пропонує в тендерній пропозиції товари походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (за винятком товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176) Creation date23.06.2026 13:22 StatusАктивна ValueYes | ||||||||||||
10 | Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьмиExpand Description:Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається переможцем Фізичною особою підтверджується, щоУчасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Creation date23.06.2026 13:22 StatusАктивна ValueYes
Юридичною особою підтверджується, щоКерівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Creation date23.06.2026 13:22 StatusАктивна ValueYes
| ||||||||||||
11 | Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівліExpand Description:У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів) або учасник процедури закупівлі - нерезидент не надав інформації про кінцевих бенефіціарних власників, визначеної абзацом дев’ятим пункту 28 цих особливостей, у спосіб, визначений замовником у тендерній документації Legal grounds:755-IV Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Резидентом підтверджується, щоУ Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" Creation date23.06.2026 13:22 StatusАктивна ValueYes Нерезидентом підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є нерезидентом яким було надано повну інформацію про кінцевих бенефіціарних власників, у спосіб, визначений замовником у тендерній документації Creation date23.06.2026 13:22 StatusАктивна ValueYes | ||||||||||||
12 | Інформування про субпідрядників/співвиконавцівExpand Description:У разі коли учасник процедури закупівлі має намір залучити інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців в обсязі не менш як 20 відсотків вартості договору про закупівлю у разі закупівлі робіт або послуг для підтвердження його відповідності кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 Закону (у разі застосування таких критеріїв до учасника процедури закупівлі), замовник перевіряє таких суб’єктів господарювання щодо відсутності підстав, визначених цим пунктом Legal grounds:Confirmed by:Відповідь надається переможцем При відсутності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця або в обсязі не більше ніж 20% вартості договору підтверджується, щоУчасник закупівлі, разом із залученими спроможностями субпідрядника/співвиконавця (за наявності), відповідає кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі" Creation date23.06.2026 13:22 StatusАрхівована ValueYes При наявності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше ніж 20% вартості договору підтверджується, щоСубʼєкт господарювання, спроможності якого залучаються до виконання робіт та послуг не має підстав, визначених у частині першій статті 17 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі" Creation date23.06.2026 13:22 StatusАрхівована ValueYes
| ||||||||||||
13 | Строк дії тендерної пропозиціїExpand Description:Строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоСтрок дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Creation date23.06.2026 13:22 StatusАктивна Value120 | ||||||||||||
14 | Мова (мови) тендерної пропозиціїExpand Description:Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації і додатками до неї, складаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові, ніж українська, учасник надає автентичний переклад цього документа українською мовою. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоМова тендерної пропозиції Creation date23.06.2026 13:22 StatusАктивна Valueукраїнська | ||||||||||||
15 | Забезпечення тендерних пропозицій (Related to lot: 44540000-7 Ланцюги)Expand Description:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Creation date23.06.2026 13:22 StatusАктивна Value3
Size165 000 UAH | ||||||||||||
16 | Забезпечення виконання договору про закупівлю (Related to lot: 44540000-7 Ланцюги)Expand Description:Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:Відповідь надається переможцем При наданні забезпечення у іншій формі підтверджується, щоЗамовник вимагає від переможця процедури закупівлі внесення ним не пізніше дати укладення договору про закупівлю забезпечення виконання даного договору, яке надається у вигляді застави на п/р Замовника: №UA853348510000026005962502420 в АТ «ПУМБ» м. Київ, МФО банка 334851, код ЕДРПОУ ДП «МТП «Південний» 04704790. Creation date23.06.2026 13:22 StatusАктивна ValueYes
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю Creation date23.06.2026 13:22 StatusАктивна Value5 Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на Creation date23.06.2026 13:22 StatusАктивна Value0 | ||||||||||||
17 | Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій (Related to lot: 44540000-7 Ланцюги)Expand Description:Наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій. Учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити спроможності інших суб'єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців Legal grounds:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Confirmed by:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоПідтвердження відповідності учасника процедури закупівлі кваліфікаційному критерію згідно статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі»: «наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» Creation date23.06.2026 13:22 StatusАктивна ValueYes
|
Payment terms
1| № | Payment condition | Payment type | Payment amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруDescription: Покупець здійснює оплату за поставлений товар протягом 15 робочих днів з дати поставки конкретної партії товару на склад ПокупцяRelated to lot: 44540000-7 Ланцюги | Пiсляоплата | 100% | 15 (робочі) |
Delivery terms
1| № | Delivery condition | Type | Delivery amount | Period (days) |
|---|---|---|---|---|
1 | подання заявкиDescription: Поставка товару здійснюється автомобільним транспортом на склад ДП «МТП «Південний», на умовах DDP (Інкотермс 2020). Строк постачання товару - протягом 25 робочих днів з дати направлення Покупцем письмової рознарядки Постачальнику. У разі будь-якого посилання у тендерній документації Замовника та /або оголошені про проведення відкритих торгів на конкретну марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, - слід вважати в наявності вираз «або еквівалент».Related to lot: 44540000-7 Ланцюги | Повторювана поставка | 100% | 25 (робочі) |
About procurement
Proposals
| Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|
ТОВ "КЕТТЕН" | 44540000-7 Ланцюги дійсна | 4 830 056,00 грнexcl. VAT Unit price |
Participants
| Lot | Participant | Status | Price | |
|---|---|---|---|---|
44540000-7 Ланцюги | ТОВ "КЕТТЕН" | переможець | 4 830 056,00 грнexcl. VAT |