ID: 143299506ccf3d2c8da4a90be2ba831b05570a9
Лот: 44540000-7 Ланцюги
Лот
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
Код04704790
Веб-сайтhttp://www.port-yuzhny.com.ua
АдресаУкраїна, 65481, Одеська область, Одеський р-н, місто Південне, вул. Берегова, 13
Основний контакт
Ім’яКостянтин Лозовий
Телефон+380487507399
E-mailkostiantyn.lozovyi@port-yuzhny.com.ua
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Кільце АW26 G10Код ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 25 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
2 | Ланка з’єднувальна CW 22Код ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 75 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
3 | Ланцюг G80 22х66Код ДК021: 44540000-7 Ланцюги | 250 метр | До 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
4 | Ланка швидкороз’ємна NEMAG №13Код ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 10 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
5 | Ланка швидкороз’ємна NEMAG №12Код ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 10 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
6 | Ланка з’єднувальна CW 16Код ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 83 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
7 | Ланка з’єднувальна CW 19/20Код ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 148 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
8 | Гак самозакривний LHW 19/20 G10Код ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 45 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
9 | Гак самозакривний LHW 16 G10Код ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 25 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
10 | Кільце АW32 G10Код ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 25 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
11 | Кільце MW36 G10Код ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 25 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
12 | Кільце овальне А36 G80Код ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 18 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
13 | Ланка з’єднувальна V 26Код ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 20 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
14 | Ланка з’єднувальна V 18/20Код ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 25 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
15 | Підвісна гарнітура PEWAG VMXKW 1-16Код ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 25 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
16 | Підвісна гарнітура PEWAG KMGW 2-16Код ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 25 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
17 | Комплект ремонтний ланки CBHW 22 G10Код ДК021: 44542000-1 Елементи ланцюгів | 20 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 65481, Одеська область, Одеський район,м. Південне, вул.Берегова, 13 |
Умови оплати
| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруОпис: Покупець здійснює оплату за поставлений товар протягом 15 робочих днів з дати поставки конкретної партії товару на склад Покупця | Пiсляоплата | 100% | 15 (робочі) |
Умови поставки
| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | подання заявкиОпис: Поставка товару здійснюється автомобільним транспортом на склад ДП «МТП «Південний», на умовах DDP (Інкотермс 2020). Строк постачання товару - протягом 25 робочих днів з дати направлення Покупцем письмової рознарядки Постачальнику. У разі будь-якого посилання у тендерній документації Замовника та /або оголошені про проведення відкритих торгів на конкретну марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, - слід вважати в наявності вираз «або еквівалент». | Повторювана поставка | 100% | 25 (робочі) |
Про закупівлю
Очікувана вартість5 504 051.78 UAH
Ідентифікатор закупівліUA-2026-06-23-007202-a
Розмір мінімального кроку пониження ціни55 040.52 UAH
Гарантія
Розмір165 000 UAH
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|
ТОВ "КЕТТЕН" | переможець | 4 830 056,00 грнбез ПДВ |
завершено
Опубліковано
4 вер о 05:34Останні зміни
4 вер о 05:34Очікувана вартість
5 504 051.78UAH без ПДВ