Авторизація

Тендер: Усунення пошкоджень, що сталися в наслідок ракетних атак нанесених російською федерацією 28.08.2025 р., 11.02.2025 р. у Державному професійно-технічному навчальному закладі "Криворізький центр професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу" (навчальний корпус), (поточний ремонт покрівлі) за адресою вул. Гетьманська, 78, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Мультилотова
Відкриті торги з особливостями
Закупівля
Питання
Вимоги
Скарги
Прийом пропозицій

по 18 серп. 10:37

Аукціон
Перейти на аукціони
Кваліфікація

В очікуванні

Розглянуто

В очікуванні

Інформація
Згорнути все

Пропозиції

УчасникСтатусЦіна
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КРЕАТОРБУД КР»
Усунення пошкоджень, що сталися в наслідок ракетних атак нанесених російською федерацією 28.08.2025 р., 11.02.2025 р. у Державному професійно-технічному навчальному закладі "Криворізький центр професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу" (навчальний корпус), (поточний ремонт покрівлі) за адресою вул. Гетьманська, 78, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.
дійсна
1 407 500,00 грнбез ПДВ
Ціна за одиницю
ФОП "ТУНІК ДМИТРО ЮРІЙОВИЧ "
Усунення пошкоджень, що сталися в наслідок ракетних атак нанесених російською федерацією 28.08.2025 р., 11.02.2025 р. у Державному професійно-технічному навчальному закладі "Криворізький центр професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу" (навчальний корпус), (поточний ремонт покрівлі) за адресою вул. Гетьманська, 78, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.
дійсна
1 692 000,00 грнбез ПДВ
Ціна за одиницю

Учасники

ЛотУчасникСтатусЦіна
Усунення пошкоджень, що сталися в наслідок ракетних атак нанесених російською федерацією 28.08.2025 р., 11.02.2025 р. у Державному професійно-технічному навчальному закладі "Криворізький центр професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу" (навчальний корпус), (поточний ремонт покрівлі) за адресою вул. Гетьманська, 78, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КРЕАТОРБУД КР»
очікує рішення
1 407 500,00 грнбез ПДВ
Торги відмінено
Опубліковано
6 серп о 14:26
Останні зміни
1 вер о 00:00
Очікувана вартість
1 792 826.00UAH без ПДВ