Тендер: Автомобільні шини
Період уточнень
по 14 серп. 01:00
Прийом пропозицій
по 21 серп. 00:00
Аукціон
Завершено
Кваліфікація
по 22 серп. 16:20
Розглянуто
по 27 серп. 00:00
Інформація про замовника
Основна контактна особа
Перелік лотів
3| Назва | Очікувана вартість | Статус | Аукціон | |
|---|---|---|---|---|
Автомобільні шини 1092618 | 77 305 524,58 грнБез ПДВ 2 319 165,73 грнЗабезпечення пропозицій 1% Забезпечення договору | завершено | - | |
4 427 133,33 грнБез ПДВ 132 813,99 грнЗабезпечення пропозицій 1% Забезпечення договору | не відбувся | - | ||
Автомобільні шини 1092620 | 1 960 443,33 грнБез ПДВ 58 813,29 грнЗабезпечення пропозицій 1% Забезпечення договору | завершено | - |
Перелік позицій
14| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Автомобільні шини 13.00R18 (365/90R18)Відноситься до лоту: Автомобільні шиниКод ДК021: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності | 200 штука | До 01 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
2 | Автомобільних шин 365/80R20Відноситься до лоту: Автомобільні шиниКод ДК021: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності | 200 штука | До 01 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
3 | Автомобільні шини 37х12,5R16,5Відноситься до лоту: Автомобільні шиниКод ДК021: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності | 500 штука | До 01 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
4 | Автомобільні шини 12,5 R20 (335/80 R20) Відноситься до лоту: Автомобільні шиниКод ДК021: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності | 800 штука | До 01 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
5 | Автомобільні шини 14.00 R20Відноситься до лоту: Автомобільні шиниКод ДК021: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності | 500 штука | До 01 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
6 | Автомобільні шини 395/85 R20Відноситься до лоту: Автомобільні шиниКод ДК021: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності | 100 штука | До 01 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
7 | Автомобільні шини 12.00R20 (320R508)Відноситься до лоту: Автомобільні шиниКод ДК021: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності | 400 штука | До 01 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
8 | Автомобільні шини 16.00 R20Відноситься до лоту: Автомобільні шиниКод ДК021: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності | 100 штука | До 01 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
9 | Автомобільні шини 285/75 R18Відноситься до лоту: Автомобільні шиниКод ДК021: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності | 200 штука | До 01 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
10 | Автомобільні шини 285/70 R17Відноситься до лоту: Автомобільні шиниКод ДК021: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності | 40 штука | До 01 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
11 | Автомобільні шини 25х10-12Відноситься до лоту: Автомобільні шиниКод ДК021: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності | 100 штука | До 01 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
12 | Автомобільні шини АТ 25х8-12 Відноситься до лоту: Автомобільні шиниКод ДК021: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності | 50 штука | До 01 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
13 | Автомобільні шини АТ 26х9-14Відноситься до лоту: Автомобільні шиниКод ДК021: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності | 100 штука | До 01 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
14 | Автомобільні шини АТ 26х11-14Відноситься до лоту: Автомобільні шиниКод ДК021: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності | 100 штука | До 01 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
6| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | ПРОЄКТ ДОГОВОРУ.pdf | Проект договору | Тендеру | 13 серпня 2025 11:14:45 | Перегляд |
2 | Оголошення про проведення спрощеної закупівлі.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 13 серпня 2025 11:14:46 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 13 серпня 2025 11:15:36 | Перегляд |
Вимоги до учасників
6| № | Вимога | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Забезпечення виконання договору про закупівлю (Відноситься до лоту: Автомобільні шини)Розгорнути Опис:Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем При наданні забезпечення у іншій формі підтверджується, щоЗабезпечення виконання умов Договору Дата створення08.08.2025 18:01 СтатусАктивна ЗначенняТак
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю Дата створення08.08.2025 18:01 СтатусАктивна Значення1 Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на Дата створення08.08.2025 18:01 СтатусАктивна Значення0 | ||||||
2 | Забезпечення виконання договору про закупівлю (Відноситься до лоту: Автомобільні шини)Розгорнути Опис:Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем При наданні забезпечення у іншій формі підтверджується, щоЗабезпечення виконання умов Договору Дата створення08.08.2025 18:01 СтатусАктивна ЗначенняТак
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю Дата створення08.08.2025 18:01 СтатусАктивна Значення1 Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на Дата створення08.08.2025 18:01 СтатусАктивна Значення0 | ||||||
3 | Забезпечення виконання договору про закупівлю (Відноситься до лоту: Автомобільні шини)Розгорнути Опис:Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем При наданні забезпечення у іншій формі підтверджується, щоЗабезпечення виконання умов Договору Дата створення08.08.2025 18:01 СтатусАктивна ЗначенняТак
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю Дата створення08.08.2025 18:01 СтатусАктивна Значення1 Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на Дата створення08.08.2025 18:01 СтатусАктивна Значення0 | ||||||
4 | Забезпечення тендерних пропозицій (Відноситься до лоту: Автомобільні шини)Розгорнути Опис:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Дата створення08.08.2025 18:01 СтатусАктивна Значення3
Розмір2 510 793.01 UAH | ||||||
5 | Забезпечення тендерних пропозицій (Відноситься до лоту: Автомобільні шини)Розгорнути Опис:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Дата створення08.08.2025 18:01 СтатусАктивна Значення3
Розмір2 510 793.01 UAH | ||||||
6 | Забезпечення тендерних пропозицій (Відноситься до лоту: Автомобільні шини)Розгорнути Опис:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Дата створення08.08.2025 18:01 СтатусАктивна Значення3
Розмір2 510 793.01 UAH |
Про закупівлю
Погодження умов закупівлі
| Запит на погодження умов закупівлі | Статус | Дата запиту |
|---|
Немає запитів на погодження
Пропозиції
Учасники
Договори
| ID | Статус | |
|---|---|---|
UA-2025-08-08-010835-a-a2Замовник: Центральна база виробничо-технологічної комплектації Національної гвардії УкраїниПостачальник: ТОВ "Інтергума-2010" | Завершено | |
UA-2025-08-08-010835-a-c1Замовник: Центральна база виробничо-технологічної комплектації Національної гвардії УкраїниПостачальник: ТОВ "Інтергума-2010" | Завершено |