Тендер: Крупа манна
Період уточнень
по 25 серп. 00:00
Прийом пропозицій
по 28 серп. 00:00
Аукціон
В очікуванні
Кваліфікація
В очікуванні
Розглянуто
В очікуванні
Інформація про замовника
Основна контактна особа
Перелік лотів
1| Назва | Очікувана вартість | Статус | Аукціон | |
|---|---|---|---|---|
Крупа манна 1101562 | 11 670,00 грнЗ ПДВ 350,00 грнЗабезпечення пропозицій | не відбувся | - |
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Крупа маннаВідноситься до лоту: Крупа маннаКод ДК021: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродукти | 500 кілограм | До 10 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
3| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | 2. Оголошення про проведення спрощеної закупівлі (Крупа манна).docx | Тендерна документація | Тендеру | 19 серпня 2025 12:38:55 | Перегляд |
2 | Додаток 3 до Оголошення - Проєкт Договору про закупівлю.docx | Проект договору | Тендеру | 19 серпня 2025 12:38:55 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 19 серпня 2025 12:39:02 | Перегляд |
Вимоги до учасників
1| № | Вимога | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Забезпечення тендерних пропозицій (Відноситься до лоту: Крупа манна)Розгорнути Опис:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Дата створення19.08.2025 12:38 СтатусАктивна Значення3
Електронна гарантія (банківська/страхова/фінансової установи). Дата створення19.08.2025 12:38 СтатусАктивна ЗначенняТак
Розмір350 UAH |
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруОпис: Розрахунки за товар, що поставляється, Замовником проводяться шляхом оплати за фактично поставлену кількість товару (партію товару) з відстрочкою платежу до 30 календарних днів з дати прийняття товару на склад Замовника, факт чого засвідчується підписами уповноважених на це осіб Постачальника та Замовника на відповідній видатковій накладній.Відноситься до лоту: Крупа манна | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
Про закупівлю
Погодження умов закупівлі
| Запит на погодження умов закупівлі | Статус | Дата запиту |
|---|
Немає запитів на погодження