Тендер: Масло вершкове
Період уточнень
по 23 серп. 11:00
Прийом пропозицій
по 5 вер. 00:00
Аукціон
Кваліфікація
по 10 вер. 17:09
Розглянуто
по 13 вер. 00:00
Інформація про замовника
Основна контактна особа
Перелік лотів
1| Назва | Очікувана вартість | Статус | Аукціон | |
|---|---|---|---|---|
36 937 500,00 грнЗ ПДВ 369 375,00 грнЗабезпечення пропозицій 1% Забезпечення договору | завершено | ПерейтиПочаток: 5 вер. 15:51 |
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Масло вершковеВідноситься до лоту: Масло вершковеКод ДК021: 15530000-2 Вершкове масло | 98 500 кілограм | До 20 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
8| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Оголошення_масло вершкове.docx | Тендерна документація | Тендеру | 19 серпня 2025 16:39:11 | Перегляд |
2 | Додаток 1.docx | Тендерна документація | Тендеру | 19 серпня 2025 16:39:11 | Перегляд |
3 | Додаток 2_.docx | Проект договору | Тендеру | 19 серпня 2025 16:39:11 | Перегляд |
4 | Додаток 3.docx | Тендерна документація | Тендеру | 19 серпня 2025 16:39:11 | Перегляд |
5 | Додаток 4.docx | Тендерна документація | Тендеру | 19 серпня 2025 16:39:11 | Перегляд |
6 | Додаток 5.docx | Тендерна документація | Тендеру | 19 серпня 2025 16:39:11 | Перегляд |
7 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 19 серпня 2025 16:39:29 | Перегляд |
8 | audit_81196a06f60c4698b5e5c5f4bd6aa02a_b8194996e31f4dda9fb5c61060ac82ed.yaml | Не вказано | Тендеру | 05 вересня 2025 16:14:36 | Перегляд |
Вимоги до учасників
2| № | Вимога | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Забезпечення тендерних пропозицій (Відноситься до лоту: Масло вершкове)Розгорнути Опис:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Дата створення19.08.2025 16:39 СтатусАктивна Значення1
Розмір369 375 UAH | ||||||
2 | Забезпечення виконання договору про закупівлю (Відноситься до лоту: Масло вершкове)Розгорнути Опис:Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем При наданні забезпечення у формі банківської гарантії підтверджується, щоСума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю Дата створення19.08.2025 16:39 СтатусАктивна Значення1
Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на Дата створення19.08.2025 16:39 СтатусАктивна Значення30 |
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруВідноситься до лоту: Масло вершкове | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
Про закупівлю
Погодження умов закупівлі
| Запит на погодження умов закупівлі | Статус | Дата запиту |
|---|
Немає запитів на погодження
Пропозиції
Учасники
| Лот | Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|---|
Масло вершкове | ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАКСІЛАЙН" | переможець | 30 948 700,00 грнз ПДВ |