Згорнути все
Основна інформація
Статуспереможець
Дата28 серпня 2025 - 14:54
Документи до рішення
Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Витяг з ЄДР | Витяг з ЄДР | Тендеру | 28 серпня 2025 00:00:30 | Перегляд |
2 | Протокол (рішення) уповноваженої особи про визначення переможця.docx | Не вказано | Тендеру | 28 серпня 2025 14:54:02 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису рішення по визначенню переможця або відхиленню пропозиції | Тендеру | 28 серпня 2025 14:54:43 | Перегляд |
4 | Довідка НАЗК | Довідка НАЗК | Тендеру | 28 серпня 2025 14:54:48 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Повідомлення про намір укласти договір
Згорнути все
Основна інформація
УчасникТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НЄФТЕК ТРЕЙД"
ЄДРПОУ40156582
АдресаУкраїна, 49000, Дніпропетровська область, ДНІПРО, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ, будинок 10 - К
Ім’яОлександр Ганжа
Телефон+380567700152
E-mailpavel@neftek.ua
Класифікація субʼєкта господарюванняСуб'єкт малого підприємництва
Ціна198900 UAH з ПДВ
ЛотДизельне паливо ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти
Список позицій
1| № | Назва | Кількість |
|---|---|---|
1 | Дизельне паливо | 3 400 литр |
Контактна особа
Ім’яОлександр Ганжа
Телефон+380567700152
E-mailpavel@neftek.ua
Документи переможця
6Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Довідка.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 11:57:40 | Перегляд |
2 | Довідка про невиконані договори.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 11:57:43 | Перегляд |
3 | Довідка п. 47.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 11:57:45 | Перегляд |
4 | Довідка НТ.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 11:57:46 | Перегляд |
5 | Витяг.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 11:57:48 | Перегляд |
6 | sign.p7s Підписано | Підпис | Тендеру | 29 серпня 2025 11:58:04 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Документи пропозиції
60Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Витяг з реєстру ПДВ.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:57 | Перегляд |
2 | Гарантійний лист Анді.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:57 | Перегляд |
3 | Витяг Нефтек-Трейд .pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:57 | Перегляд |
4 | Виписка.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:57 | Перегляд |
5 | Відомості про учасника.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:57 | Перегляд |
6 | Довідка про відсутність статутних обмежень.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:57 | Перегляд |
7 | Гарантійний лист Анді генератори.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:58 | Перегляд |
8 | Довідка постачання наливом.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:58 | Перегляд |
9 | Довідка про виконання аналогічного договору.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:58 | Перегляд |
10 | Довідка відстань.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:58 | Перегляд |
11 | Довідка про наявність транспортних засобів.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:58 | Перегляд |
12 | Довідка про невиконані договори.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:58 | Перегляд |
13 | Довідка щодо господарської діяльності.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:58 | Перегляд |
14 | Довідка.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:58 | Перегляд |
15 | Довідка про наявність генераторів.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:58 | Перегляд |
16 | Довідка п. 47.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:58 | Перегляд |
17 | Довідка резидент.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:58 | Перегляд |
18 | Інформаційна довідка про уповноважену особу.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:59 | Перегляд |
19 | Довіреність Ганжа О.Б..pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:59 | Перегляд |
20 | Довідка щодо заходів із захисту довкілля.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:59 | Перегляд |
21 | Лист гарантия щодо достовірності інформації.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:59 | Перегляд |
22 | Інформаційна довідка.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:59 | Перегляд |
23 | Лист гарантія безперебійного відпуску товарів .pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:59 | Перегляд |
24 | Лист гарантія обмін талонів .pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:59 | Перегляд |
25 | Лист гарантія пожежної беспеки.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:59 | Перегляд |
26 | Лист гарантія пролонгація.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:59 | Перегляд |
27 | Лист гарантія щодо палива на АЗС.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:59 | Перегляд |
28 | Лист гарантія щодо терміну дії.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:59 | Перегляд |
29 | Лист згода відповідності палива.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:04:59 | Перегляд |
30 | Лист згода з Проектом договору.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:00 | Перегляд |
31 | Лист згода про захист даних.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:00 | Перегляд |
32 | Лист згода щодо витрат з підготовки.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:00 | Перегляд |
33 | Лист погодження щодо зміни умов договору.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:00 | Перегляд |
34 | Ліцензія Нефтек Трейд.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:00 | Перегляд |
35 | Ганжа О.Б. паспорт+ІПН.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:00 | Перегляд |
36 | Наказ на директора Півняк А.Г..pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:00 | Перегляд |
37 | Баланс, фінансові результати.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:00 | Перегляд |
38 | опис зміна засновника-1.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:00 | Перегляд |
39 | опис зміна Статуту (1).pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:01 | Перегляд |
40 | Рішення на чинення значних правочинів (заступника директора Ганжі О.Б.).pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:01 | Перегляд |
41 | Порівняльна таблиця.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:01 | Перегляд |
42 | Перелік АЗС.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:01 | Перегляд |
43 | Рішення НЄФТЕК ТРЕЙД на вчинення значних правочинів.-1.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:01 | Перегляд |
44 | Рішення 06.07.2020 зміна засновника-2.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:01 | Перегляд |
45 | Копія аналогічного договору + видаткова накладна+відгук.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:01 | Перегляд |
46 | Довідки банк.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:02 | Перегляд |
47 | Специфікація додаток 2.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:02 | Перегляд |
48 | Рішення 07.07.2020 внесення змін до Статуту-2.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:02 | Перегляд |
49 | Рішення єдиного учасника 20.05.24.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:02 | Перегляд |
50 | Тендерна пропозиція додаток 1.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:02 | Перегляд |
51 | Договір бензовози.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:02 | Перегляд |
52 | Технічна специфікація.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:03 | Перегляд |
53 | Проєкт договору.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:03 | Перегляд |
54 | Паспорта.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:03 | Перегляд |
55 | Договір АЗС НТ-АНДІ .pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:05 | Перегляд |
56 | Новий Статут від 07.07.2020.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:05 | Перегляд |
57 | Ліцензійний договір.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:06 | Перегляд |
58 | Ліцензії АЗС.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:06 | Перегляд |
59 | Скан талонов.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:08 | Перегляд |
60 | sign.p7s Підписано | Підпис | Тендеру | 25 серпня 2025 14:06:16 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Документи відповідності (включно з вимогами ст. 17)
Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Баланс, фінансові результати.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:00 | Перегляд |
2 | Копія аналогічного договору + видаткова накладна+відгук.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 25 серпня 2025 14:05:01 | Перегляд |
3 | Довідка.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 11:57:40 | Перегляд |
4 | Довідка про невиконані договори.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 11:57:43 | Перегляд |
5 | Довідка п. 47.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 11:57:45 | Перегляд |
6 | Довідка НТ.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 11:57:46 | Перегляд |
7 | Витяг.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 11:57:48 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Відповіді учасника на вимоги
Вимог: 13| Вимога | |
|---|---|
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитківВідповідь: Так | |
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушенняВідповідь: Так | |
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцієюВідповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерівВідповідь: Так | |
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядкуВідповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедураВідповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМАВідповідь: Так | |
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьмиВідповідь: Так | |
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"Відповідь: Так | |
Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозиційВідповідь: 90 | |
Мова тендерної пропозиціїВідповідь: ukr | |
Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)Відповідь: Так | |
Наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністюВідповідь: Так Документ: Баланс, фінансові результати.pdf |
переможець
Запропонована сума постачальником
198 900.00UAH з ПДВ
Електроний протокол
Електронна пропозиція