ID: 348532981586a8a98b04e3cbfcaf75a9e0ee0e9
Пропозиція
Згорнути все
Основна інформація
УчасникТОВ "А ГРУП ІНЖИНІРІНГ"
ЄДРПОУ45071726
АдресаУкраїна, 54039, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Безіменна, будинок 28/1
Ім’яАліса Ротару
Телефон+380506180861
E-maila_group_ing@ukr.net
Класифікація субʼєкта господарюванняСуб'єкт середнього підприємництва
Лоти
1| Лот | Ціна |
|---|---|
Послуги з поточного ремонту ділянки тепломагістралі ПрАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ» від ТК-20 до ТК-20/4 по вул. Павла Скоропадського в м. МиколаєвіВідомості про субпідрядника: Товариство з обмеженою відповідальністю «А ГРУП ІНЖИНІРІНГ» щодо участі у конкурентній процедурі закупівлі – відкриті торги з особливостями за предметом: Послуги з поточного ремонту ділянки тепломагістралі ПрАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ» від ТК-20 до ТК-20/4 по вул. Павла Скоропадського в м. Миколаєві, на виконання вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII (зі змінами та доповненнями) (далі – Закон), Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178 (зі змінами та доповненнями) (далі – Особливості), та умов тендерної документації наступним повідомляє про незалучення до надання послуг суб’єкта господарювання як субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю, відповідно в складі своєї тендерної пропозиції не надає запитувані тендерною документацією документи, що стосуються такого суб’єкта господарювання. завершено | 2 832 009,96 грнбез ПДВ |
Список позицій
1| № | Назва | Кількість |
|---|---|---|
1 | Послуги з поточного ремонту ділянки тепломагістралі ПрАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ» від ТК-20 до ТК-20/4 по вул. Павла Скоропадського в м. Миколаєві | 1 послуга |
Контактна особа
Ім’яАліса Ротару
Телефон+380506180861
E-maila_group_ing@ukr.net
Документи переможця
11Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | 12. Цінова пропозиція, Додаток 6.pdf | Цінова пропозиція | Тендеру | 17 вересня 2025 13:31:58 | Перегляд |
2 | 12. Цінова пропозиція, Додаток 6.pdf.p7s Підписано | Цінова пропозиція | Тендеру | 17 вересня 2025 13:32:00 | Перегляд |
3 | 7. Довідка. Підтвердження відс. підстав пп.2 п.47 Особливостей.zip | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 17 вересня 2025 13:31:54 | Перегляд |
4 | 8. Довідка. Підтвердження відс. підстав пп.3 п.47 Особливостей.zip | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 17 вересня 2025 13:31:54 | Перегляд |
5 | 9. Витяг. Підтвердження відс. підстав пп.6,12 п.47 Особливостей.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 17 вересня 2025 13:31:55 | Перегляд |
6 | 9. Витяг. Підтвердження відс. підстав пп.6,12 п.47 Особливостей.pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 17 вересня 2025 13:31:56 | Перегляд |
7 | 10. Документи, що підтв. повнов. посадової особи переможця на підпис дог-ру про закупівлю.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 17 вересня 2025 13:31:57 | Перегляд |
8 | 11. Лист-роз'яснення. Забезпечення виконання договору про закупівлю.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 17 вересня 2025 13:31:57 | Перегляд |
9 | 10. Документи, що підтв. повнов. посадової особи переможця на підпис дог-ру про закупівлю.pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 17 вересня 2025 13:31:59 | Перегляд |
10 | 11. Лист-роз'яснення. Забезпечення виконання договору про закупівлю.pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 17 вересня 2025 13:31:59 | Перегляд |
11 | sign.p7s Підписано | Підпис | Тендеру | 17 вересня 2025 13:32:36 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Документи усунення невідповідностей
7Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | 1.1 Довідка. Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід_оновленj.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 15 вересня 2025 19:10:26 | Перегляд |
2 | 1.2 Документи. Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід_оновлено.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 15 вересня 2025 19:10:27 | Перегляд |
3 | 1.7 Документи. Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій_оновлено.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 15 вересня 2025 19:10:28 | Перегляд |
4 | 1.2 Документи. Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід_оновлено.pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 15 вересня 2025 19:10:29 | Перегляд |
5 | 1.1 Довідка. Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід_оновленj.pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 15 вересня 2025 19:10:29 | Перегляд |
6 | 1.7 Документи. Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій_оновлено.pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 15 вересня 2025 19:10:30 | Перегляд |
7 | sign.p7s Підписано | Підпис | Тендеру | 15 вересня 2025 19:11:12 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Документи пропозиції
52Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | 1.1 Довідка. Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
2 | 1.2 Документи. Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
3 | 1.3 Довідка. Наявність досвіду виконання аналогічних за предметом закупівлі договорів.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
4 | 1.4 Документи. Наявність досвіду виконання аналогічних за предметом закупівлі договорів.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
5 | 1.5 Довідка. Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
6 | 1.6 Витяг з оборотно-сальдової відомості.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
7 | 1.7 Документи. Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
8 | 1.8 Декларація відповідності МТБ вимогам з-ва з питань охорони праці №ДК515_ПД-24 від 10.07.2024р..pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
9 | 4. Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні хар-ки предмета закупівлі, Додаток 2.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
10 | 1.1 Довідка. Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
11 | 1.2 Документи. Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
12 | 1.3 Довідка. Наявність досвіду виконання аналогічних за предметом закупівлі договорів.pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
13 | 1.4 Документи. Наявність досвіду виконання аналогічних за предметом закупівлі договорів.pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
14 | 1.8 Декларація відповідності МТБ вимогам з-ва з питань охорони праці №ДК515_ПД-24 від 10.07.2024р..pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
15 | 4. Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні хар-ки предмета закупівлі, Додаток 2.pdf.p7s Підписано | Технічні специфікації | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
16 | 1.6 Витяг з оборотно-сальдової відомості.pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Лоту | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
17 | 1.5 Довідка. Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій.pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Лоту | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
18 | 1.7 Документи. Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій.pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Лоту | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
19 | sign.p7s Підписано | Підпис | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:55 | Перегляд |
20 | 6.3 Цінова пропозиція, Додаток 5.pdf | Цінова пропозиція | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
21 | 6.7.1 Договірна ціна.pdf | Кошторис (розрахунок вартості) | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
22 | 6.7.2 Пояснювальна записка.pdf | Кошторис (розрахунок вартості) | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
23 | 6.7.3 Локальний кошторис.pdf | Кошторис (розрахунок вартості) | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
24 | 6.7.4 Розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису.pdf | Кошторис (розрахунок вартості) | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
25 | 6.7.5 Підсумкова відомість ресурсів.pdf | Кошторис (розрахунок вартості) | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
26 | ТЄЦ МАКАРОВА.imd | Кошторис (розрахунок вартості) | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
27 | 6.3 Цінова пропозиція, Додаток 5.pdf.p7s Підписано | Цінова пропозиція | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
28 | 6.7.1 Договірна ціна.pdf.p7s Підписано | Кошторис (розрахунок вартості) | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
29 | 6.7.2 Пояснювальна записка.pdf.p7s Підписано | Кошторис (розрахунок вартості) | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
30 | 6.7.3 Локальний кошторис.pdf.p7s Підписано | Кошторис (розрахунок вартості) | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
31 | 6.7.4 Розрахунок загальновиробничих витрат до локального кошторису.pdf.p7s Підписано | Кошторис (розрахунок вартості) | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
32 | 6.7.5 Підсумкова відомість ресурсів.pdf.p7s Підписано | Кошторис (розрахунок вартості) | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
33 | ТЄЦ МАКАРОВА.imd.p7s Підписано | Кошторис (розрахунок вартості) | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
34 | sign.p7s Підписано | Підпис | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:54 | Перегляд |
35 | 2. Зведена довідка. Підтвердження відс. підстав згідно п.47 Особливостей.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
36 | 3. Лист. Інформація про субпідрядника_співвиконавця.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
37 | 5.1 Статут_ТОВ «А ГРУП ІНЖИНІРІНГ».pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
38 | 5.2 Витяг з реєстру платників ПДВ_ТОВ «А ГРУП ІНЖИНІРІНГ».pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
39 | 6.1 Декларація про провадження господарської діяльності №078887_24 від 03.06.2024р._СС2, СС3.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
40 | 6.2 Декларація відповідності МТБ вимогам з-ва з питань охорони праці №ДК515_ПД-24 від 10.07.2024р. – копія.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
41 | 6.4 Довідка. Відсутність пов'язаності_ділових відносин з рф, рб, ірі.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
42 | 6.5 Лист. Відсутність санкцій, Додаток 7.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
43 | 6.6 Проєкт договору про закупівлю, Додаток 3.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
44 | 2. Зведена довідка. Підтвердження відс. підстав згідно п.47 Особливостей.pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
45 | 3. Лист. Інформація про субпідрядника_співвиконавця.pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
46 | 5.1 Статут_ТОВ «А ГРУП ІНЖИНІРІНГ».pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
47 | 5.2 Витяг з реєстру платників ПДВ_ТОВ «А ГРУП ІНЖИНІРІНГ».pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
48 | 6.1 Декларація про провадження господарської діяльності №078887_24 від 03.06.2024р._СС2, СС3.pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
49 | 6.2 Декларація відповідності МТБ вимогам з-ва з питань охорони праці №ДК515_ПД-24 від 10.07.2024р. – копія.pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
50 | 6.4 Довідка. Відсутність пов'язаності_ділових відносин з рф, рб, ірі.pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
51 | 6.5 Лист. Відсутність санкцій, Додаток 7.pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
52 | 6.6 Проєкт договору про закупівлю, Додаток 3.pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 29 серпня 2025 15:01:03 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Відповіді учасника на вимоги
Вимог: 13| Вимога | |
|---|---|
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитківВідповідь: Так | |
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушенняВідповідь: Так | |
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцієюВідповідь: Так | |
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядкуВідповідь: Так | |
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьмиВідповідь: Так | |
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"Відповідь: Так | |
Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозиційВідповідь: 120 | |
Мова тендерної пропозиціїВідповідь: ukr | |
Учасник закупівлі спроможний виконати обсяг передбачений закупівлею робіт або послугВідповідь: Так | |
Учасник надає довідку за Формою 2, що містить інформацію про наявність мінімально-необхідного обладнання чи технічних засобів для виконання робіт відповідно до предмету закупівлі.Відповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерівВідповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедураВідповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМАВідповідь: Так |