Авторизація

Тендер: Послуги з цілодобової фізичної охорони житлових будинків, постраждалих внаслідок проявів збройної агресії російської федерації 27.09.2024, у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області

Мультилотова
Відкриті торги з особливостями
Закупівля
Питання (1)
Вимоги
Скарги
Прийом пропозицій

по 30 серп. 00:00

Аукціон
Перейти на аукціони
Кваліфікація

по 3 вер. 10:34

Розглянуто

по 9 вер. 00:00

Інформація
Згорнути все

Пропозиції

УчасникСтатусЦіна
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГЕНЦІЯ БЕЗПЕКИ "ЦЕНТР-97"
Послуги з цілодобової фізичної охорони житлових будинків, постраждалих внаслідок проявів збройної агресії російської федерації 27.09.2024, у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
дійсна
179 899,00 грнз ПДВ
Ціна за одиницю
ТОВ "ШЕРИФ- ЮГ"
Послуги з цілодобової фізичної охорони житлових будинків, постраждалих внаслідок проявів збройної агресії російської федерації 27.09.2024, у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
дійсна
179 900,00 грнз ПДВ
Ціна за одиницю
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕЗПЕЧНИЙ ШЛЯХ "ГРІЗЛІ"
Послуги з цілодобової фізичної охорони житлових будинків, постраждалих внаслідок проявів збройної агресії російської федерації 27.09.2024, у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
дійсна
277 867,20 грнз ПДВ
Ціна за одиницю

Учасники

ЛотУчасникСтатусЦіна
Послуги з цілодобової фізичної охорони житлових будинків, постраждалих внаслідок проявів збройної агресії російської федерації 27.09.2024, у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГЕНЦІЯ БЕЗПЕКИ "ЦЕНТР-97"
переможець
179 899,00 грнз ПДВ

Договори

IDСтатус
UA-2025-08-22-005671-a-b1Замовник: Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської областіПостачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГЕНЦІЯ БЕЗПЕКИ "ЦЕНТР-97"
Завершено
Завершена
Опубліковано
22 серп о 12:55
Останні зміни
12 вер о 15:17
Очікувана вартість
300 000.00UAH з ПДВ