Авторизація

Тендер: Будівництво КЛ-10кВ від ЦРП №29019, будівництво КЛ-10кВ від КТП №29637, будівництво ЗТП-2х1000/10/0,4кВ, будівництво КЛ-0,4кВ від проектованої ЗТП-2х1000/10/0,4кВ до ВРП-1, ВРП-2 (1 черга) для приєднання новозбудованих, реконструйованих чи модернізованих електроустановок замовника за адресою: Луцький р-н, Боратинська ОТГ, с.Рованці (0722880700:04:001:1223; 0722880700:04:001:1088; 0722880700:04:001:1224) (згідно умов договору нестандартного приєднання ТУ006737-151024-1-02-30-3-000000-1 від 15.10.24 р.); Замовник: ТОВ "ВОЛИНЬ ІНВЕСТ КАПІТАЛ"

Мультилотова
Відкриті торги з особливостями
Закупівля
Питання
Вимоги
Скарги
Прийом пропозицій

по 10 вер. 00:00

Аукціон

Завершено

Кваліфікація

по 11 вер. 11:52

Розглянуто

по 17 вер. 00:00

Інформація
Згорнути все

Пропозиції

УчасникСтатусЦіна
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕТКОМПАНІ"
Будівництво КЛ-10кВ від ЦРП №29019, будівництво КЛ-10кВ від КТП №29637, будівництво ЗТП-2х1000/10/0,4кВ, будівництво КЛ-0,4кВ від проектованої ЗТП-2х1000/10/0,4кВ до ВРП-1, ВРП-2 (1 черга) для приєднання новозбудованих, реконструйованих чи модернізованих електроустановок замовника за адресою: Луцький р-н, Боратинська ОТГ, с.Рованці (0722880700:04:001:1223; 0722880700:04:001:1088; 0722880700:04:001:1224) (згідно умов договору нестандартного приєднання ТУ006737-151024-1-02-30-3-000000-1 від 15.10.24 р.); Замовник: ТОВ "ВОЛИНЬ ІНВЕСТ КАПІТАЛ"
дійсна
16 749 530,91 грнз ПДВ
Ціна за одиницю

Учасники

ЛотУчасникСтатусЦіна
Будівництво КЛ-10кВ від ЦРП №29019, будівництво КЛ-10кВ від КТП №29637, будівництво ЗТП-2х1000/10/0,4кВ, будівництво КЛ-0,4кВ від проектованої ЗТП-2х1000/10/0,4кВ до ВРП-1, ВРП-2 (1 черга) для приєднання новозбудованих, реконструйованих чи модернізованих електроустановок замовника за адресою: Луцький р-н, Боратинська ОТГ, с.Рованці (0722880700:04:001:1223; 0722880700:04:001:1088; 0722880700:04:001:1224) (згідно умов договору нестандартного приєднання ТУ006737-151024-1-02-30-3-000000-1 від 15.10.24 р.); Замовник: ТОВ "ВОЛИНЬ ІНВЕСТ КАПІТАЛ"
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕТКОМПАНІ"
переможець
16 749 530,91 грнз ПДВ

Договори

IDСтатус
UA-2025-08-26-005159-a-c1Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕТКОМПАНІ"
Укладено
Завершена
Опубліковано
26 серп о 12:20
Останні зміни
17 вер о 14:22
Очікувана вартість
16 749 531.00UAH з ПДВ