Тендер: Код 32420000-3 Мережеве обладнання (32422000-7 Мережеві компоненти)
Період уточнень
по 3 вер. 14:00
Прийом пропозицій
по 8 вер. 00:00
Аукціон
Завершено
Кваліфікація
по 8 вер. 12:14
Розглянуто
по 11 вер. 00:00
Інформація про замовника
Основна контактна особа
Перелік лотів
1| Назва | Очікувана вартість | Статус | Аукціон | |
|---|---|---|---|---|
32422000-7 Мережеві компоненти 1111110 | 12 078 293,88 грнЗ ПДВ 362 348,82 грнЗабезпечення пропозицій 5% Забезпечення договору | завершено | - |
Перелік позицій
15| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | 32422000-7 Мережеві компоненти Мережевий комутатор ядраВідноситься до лоту: 32422000-7 Мережеві компонентиКод ДК021: 32420000-3 Мережеве обладнання | 2 комплект | До 15 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
2 | 32422000-7 Мережеві компоненти Мережевий комутатор доступу тип 1Відноситься до лоту: 32422000-7 Мережеві компонентиКод ДК021: 32420000-3 Мережеве обладнання | 10 комплект | До 15 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
3 | 32422000-7 Мережеві компоненти Мережевий комутатор доступу тип 2Відноситься до лоту: 32422000-7 Мережеві компонентиКод ДК021: 32420000-3 Мережеве обладнання | 35 комплект | До 15 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
4 | 32422000-7 Мережеві компоненти Мережевий комутатор доступу тип 3Відноситься до лоту: 32422000-7 Мережеві компонентиКод ДК021: 32420000-3 Мережеве обладнання | 8 комплект | До 15 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
5 | 32422000-7 Мережеві компоненти Мережевий комутатор доступу тип 4Відноситься до лоту: 32422000-7 Мережеві компонентиКод ДК021: 32420000-3 Мережеве обладнання | 1 комплект | До 15 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
6 | 32422000-7 Мережеві компоненти Міжмережевий екран наступного покоління (NGFW)Відноситься до лоту: 32422000-7 Мережеві компонентиКод ДК021: 32420000-3 Мережеве обладнання | 1 комплект | До 15 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
7 | 32422000-7 Мережеві компоненти Точка доступу WiFi тип 1Відноситься до лоту: 32422000-7 Мережеві компонентиКод ДК021: 32420000-3 Мережеве обладнання | 90 комплект | До 15 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
8 | 32422000-7 Мережеві компоненти Точка доступу WiFi тип 2Відноситься до лоту: 32422000-7 Мережеві компонентиКод ДК021: 32420000-3 Мережеве обладнання | 1 комплект | До 15 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
9 | 32422000-7 Мережеві компоненти Кабель 10 GE SFP+Відноситься до лоту: 32422000-7 Мережеві компонентиКод ДК021: 32420000-3 Мережеве обладнання | 12 штука | До 15 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
10 | 32422000-7 Мережеві компоненти Трансивер 10 GE SFP+ тип 1Відноситься до лоту: 32422000-7 Мережеві компонентиКод ДК021: 32420000-3 Мережеве обладнання | 100 штука | До 15 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
11 | 32422000-7 Мережеві компоненти Трансивер 10 GE SFP+ тип 2Відноситься до лоту: 32422000-7 Мережеві компонентиКод ДК021: 32420000-3 Мережеве обладнання | 12 штука | До 15 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
12 | 32422000-7 Мережеві компоненти Система безпечної автентифікації (на 1000 користувачів)Відноситься до лоту: 32422000-7 Мережеві компонентиКод ДК021: 32420000-3 Мережеве обладнання | 1 комплект | До 15 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
13 | 32422000-7 Мережеві компоненти Централізована системи логування подійВідноситься до лоту: 32422000-7 Мережеві компонентиКод ДК021: 32420000-3 Мережеве обладнання | 1 комплект | До 15 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
14 | 32422000-7 Мережеві компоненти Система захисту електронної поштиВідноситься до лоту: 32422000-7 Мережеві компонентиКод ДК021: 32420000-3 Мережеве обладнання | 1 комплект | До 15 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
15 | 32422000-7 Мережеві компоненти Централізована системи керування мережевими пристроями безпекиВідноситься до лоту: 32422000-7 Мережеві компонентиКод ДК021: 32420000-3 Мережеве обладнання | 1 комплект | До 15 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
4| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Оголошення.docx | Тендерна документація | Тендеру | 28 серпня 2025 12:49:51 | Перегляд |
2 | Технічні вимоги.docx | Тендерна документація | Тендеру | 28 серпня 2025 12:49:51 | Перегляд |
3 | Проект договору.docx | Проект договору | Тендеру | 28 серпня 2025 12:49:51 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 28 серпня 2025 12:50:03 | Перегляд |
Вимоги до учасників
2| № | Вимога | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Забезпечення тендерних пропозицій (Відноситься до лоту: 32422000-7 Мережеві компоненти)Розгорнути Опис:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Дата створення28.08.2025 12:49 СтатусАктивна Значення3
Розмір362 348.82 UAH | ||||||
2 | Забезпечення виконання договору про закупівлю (Відноситься до лоту: 32422000-7 Мережеві компоненти)Розгорнути Опис:Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем При наданні забезпечення у іншій формі підтверджується, щоРозмір забезпечення виконання договору про закупівлю – 5% від вартості договору. Вид забезпечення виконання договору про закупівлю – ЗАВДАТОК. Строк та умови надання, повернення та неповернення забезпечення виконання договору про закупівлю зазначено в ст. 27 Закону України «Про публічні закупівлі». Дата створення28.08.2025 12:49 СтатусАктивна ЗначенняТак
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю Дата створення28.08.2025 12:49 СтатусАктивна Значення5 |
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруВідноситься до лоту: 32422000-7 Мережеві компоненти | Пiсляоплата | 100% | 30 (банківські) |
Про закупівлю
Погодження умов закупівлі
| Запит на погодження умов закупівлі | Статус | Дата запиту |
|---|
Немає запитів на погодження
Пропозиції
| Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙТІ-РІШЕННЯ" | 32422000-7 Мережеві компоненти дійсна | 12 033 915,60 грнз ПДВ Ціна за одиницю |
Учасники
| Лот | Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|---|
32422000-7 Мережеві компоненти | ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙТІ-РІШЕННЯ" | переможець | 12 033 915,60 грнз ПДВ |